reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko malo przybiera na wadze

Dołączył(a)
18 Sierpień 2021
Postów
1
Witam.
Jestem w 32 tyg ciąży i córka waży 1650g czy jest się czym.martwic? Przytyla przez 3 tygodnie 200g lekarz mówi,że nie ma powodu do nie pokoju,bo jestem drobna,ale ...
 
reklama
Jeśli przepływy są prawidłowe i ginekolog nie widzi nieprawidłowości to po prostu dziecko może być drobniejsze. Moja córka również podobnie ważyła w 32tc. Urodziła się z wagą 2700g w 39tc. Drobniejsza, ale zdrowa 😊 Dziś jest zdrową i pełną energii 1,5 dziewczynką. Cała ciąże szła w dolnych granicach przyrostów a później po porodzie szybko nadrobiła. W pierwszym mies przybrała prawie 1 kg
 
Jak lekarz mówi, że jest dobrze, to nie ma czym się przejmować . Każdy człowiek ma inną budowę, dzieci też nie są takie same 🙂
 
U mnie teraz 31tydz., wczoraj byłam na USG, szacowana waga dziecka to niecałe 1500g i lekarz stwierdził, że jest całkiem prawidłowa (też jestem raczej drobnej budowy i przytyłam w ciąży 7kg). Nie ma powodu do zmartwień 🙂
 
Do góry