reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

reklama
Kangurkowa Ty cwaniaro mała!! ;) ;) Nie poganiaj nas bo my i tak już jak na szpilkach siedzimy!!!!

Mądralińska.... Maksia ma juz w domu to siedzi i się smieje z biednych kolezanek... ;) ;D
 
A niewiecie w którym szpitalu rodziła bo ja może do niego trafię więc chcę wiedzieć jak się zachować w razie :mad:co
 
Gratulacje dla wszytskich świeżych Mamuś :)))))
W Matce Polce tez tak męczą. Kobitki, które ze mna lezały na sali tez męczyły sie przez kilkanaście godzin, a potem je wzięli na stół... Bidule sie namęczyły...
Ale taki pokręcony ordynator jest niestety, mnie w szpitalu trzymał 2 tygodnie, ale to nic, dla niego nawet hemoroidy były wskazaniem do dalszej hospitalizacji :D
 
Isiaczku? Na którym oddziale tak maltretują? W środę ruszam na podbój Matki Polki i ciągle jeszcze mam wybór.

pozdrawiam
 
Własnie przed chwila dostałam takiego smsa:

Dziś na swiat przyszła nasza ukochana córeczka NATALIA o godzinie 12.05., Długość 57, waga 3410. 10 punktów w skali WINIA

Przesłałam Jej i całej rodzince gratulacje w imieniu wszystkich dziewczyn i życzyłam szybkiego powrotu do domu i żeby szybko chawliła się swoim Skarbem ;)
 
reklama
Do góry