reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

reklama
Melanie jak będziesz wysyłać smsa do Edit to uściskaj ją mocno ode mnie i powiedz jej że gratuluję jej karmienia, bo to niełatwa sprawa. ;D

Niech szybko wracają do domku i pisze co u niej słychac
 
Blanus:

...ja też się cieszę, tylko jestem zła, że ciągle w cieplarce i nie mogę dać jej cyca, a cesarkę zrobili, bo duziła sie pępowiną! Szok do czego doprowadzili :(
 
dżizes ale mam gorącą linię ;D

Edit:

Oj biedna Blanka... Mi o 4.30 odeszły wody, koło 6 zaczęła się prawdziwa jazda a o 8.45 juz ją miałam. wszystkim zyczę takiego porodu ! Tylko szycie 45 minut bo mocno szyjka popękała. Ale jest do przeżycia. I Melanie - pamiętam, że mówiłaś, że masz opłaconą położną - bardzo dobrze! Choć to takie "niepolityczne"
 
Blanus to się nacierpiałaś ale teraz jesteś najszczęśliwszą kobietą pod slońcem
GRATULACJE DLA SILNEJ MAMUSI I JEJ CÓRUNI
 
Aniulko przekazałam ;D
Jacie jak ja dawno nie pisałam smsów, mam taki abonamant, że mi się nie pyli ;) ale nie ma to jak na piśmie ;D
 
BLANUS GRATULUJE!!

Szkoda, że biedna Ariska, musiała sie tyle wycierpieć, ale super że wszystko sie dobrze skończyło!!
przesyłam całuski dla Arisy!!
Blanus Trzymaj sie tam w tym szpitalu, pokaz konowałom kto rządzi!! będzie dobrze!!
musi być!!
 
reklama

Melanie dziękuję. ;) ;)

No to jak będziesz w kontakcie z Blanus to tez przekaż jej buziaczki ode mnie....jeśli możesz :)

ale sie biedulka namęczyła.

Ci lekarze niektórzy to są jacyś nienormalni... jak dziecko siedzi na pupie to po jaką cholerę męczą matkę tyle godzin???? Przeciez to jest ze szkodą i dla mamy i dla dziecka!!!

Ale jestem zła!
 
Do góry