reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci - badania profilaktyczne, szczepienia, pielęgnacja

reklama
szerlock ja kiedys kupiłam pampersy z biedronki, bo naczytałam sie pochwał pod ich adresem ale u mnie kompletnie sie nie sprawdziły:no:
prawie za kazdym razem były przesikane... dlatego z chusteczkami juz nie bede próbować, teraz od dłuższego czasu stosuje dzidziusie (zielone wyłącznie) nivea baby albo johnsona, w zależności jakie akurat na promocji ;-)
 
Ja na dobry poczatek kupiłam wszystkie kosmetyki Nivea Baby, są hipoalergiczne, a wiadomo skórka dziecka na początku życia ma słaby płaszczyk ochronny. Wg. niektórych one nie uczulają delikatnej skórki dzieciątka
Nie nastawiam się tylko na Nivea, po 1 miesiącu będę wypróbowywać inne.
 
Krupka właśnie chciałam ząłożyć taki wątek mniej więcej :)) Ignac jest nastawiony pozytywnie, cieszy sięr jak moze ją pogłaskać, ale nie jest taki strasznie mocno zainteresowany.

W ogóle napiszę coś więcej ale później jak zwykle :))

Aga
 
Jestem przeszczesliwa bo zdecydowalam sie nareszcie :-D

Kupilam kosmetyki firmy Hipp bo bardzo mi sie podobal ich zapach i mam nadzieje ze beda naprawde dobre. Jesli nie to bede probowac czegos innego.

Kupilam pielegnacyjny plyn do kapieli, oliwke, szampon i krem ochronny przeciw odparzeniom.

HiPP Babysanft - Produkty
 
Podobno, inne mamcie mi mówiły, do pupki przeciw odparzeniom najlepszy jest Sudocrem. Nie używa się raczej teraz zasypki
Zasłyszałam to ale nie wiem czy to prawda. Podobno Johnson uczula, a Pampersy się popsuły. Ale to nie moje opinie, bo i skąd to wiedzieć.;-)
Przekonamy się same jak już będziemy opiekować się maluszkami w domku.
 
Ja jeśli chodzi o kosmetyki to mam narazie tylko sudocrem, emulsję do kąpieli oilatum, chusteczki nivea i pieluchy bella happy. Nie wiem czy coś więcej kupować, bo w pierwszym miesiącu życia chyba nic ponad to się nie używa :confused:
Najchętniej używałabym całej serii oilatum ale jest absurdalnie droga! Zastanawiam się nad ziajką i pewnie będę chciała spróbować jak mały skończy miesiąc.
 
Jestem przerażna waszym brakiem czasu dziewczyny! Dla mnie, to bedzie jakiś totalny szok, taka zmiania z dnia na dzień :szok: :szok: :szok:
 
krupka - od poczatku ciazy wlasnie ten brak czasu (i niemoznosc dysponowania nim jak to bylo do tej pory) przeraza mnie najbardziej... :-( No, ale moze jakos uda sie wszystko tak zorganizowac zeby znalezc minimalna ilosc czasu dla siebie... Tak sie caly czas łudze :-)

zgred - czekamy na opowiesci jesli i Ty znajdziesz chwile (co przy dwojce dzieci juz chyba jest nie lada wyczynem...:eek: )
 
reklama
ja też myślę o Ziajce, jest niedroga a i chwalą sobie ją mamusie :-) jak użyjemy to, co już mamy będziemy "poznawać" nowości:confused:
 
Do góry