reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe USG :)

reklama
Prawdę mówiąc nawet nie wiedziałam ze nagrywa. Po badaniu wyjął płytkę Indonezja domu odpalilam:) ciężar ładniejsze te nasze miniaturki :) w ten wątek bardzo lubię wchodzić.
Doloties bardzo ładna fotka normalnie jak sweet selfie:)
Ciekawa jestem tez jak nasze bliźniaczki beda sie dalej układać i dzielić przestrzenią :)
 
Anemonne jaka Indonezja????

A to moje dzieciateczko
IMG_20141002_105550.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20141002_105550.jpg
    IMG_20141002_105550.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 110
Hejjj !!! Nie wiedziałam gdzie ten dział, ale w końcu trafiłam :) i widzę, że mam dostęp !!! :) jupiiii !!!! :-D

Jutro wkleję dwa zaległe zdjęcia i może trzecie świeże :)
:laugh2:

Jakie piękne duże dzidziolki już macie !!! ŁAŁ !!!!!
 
Renatka starałam się znależć jakies podobne usg albo opis ale nigdzie nic nie ma co to jest "L" ?? nie wiem więc...dziwne, że gin nie powiedział :(

a dzidzia super
 
reklama
Żółtko :) jeszcze się do końca nie "wciągnęlo", u nas było to samo ale w 9 tyg i gin powiedział że to sprawą indywidualna kiedy znika więc się nie martw :)
 
Do góry