reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe USG :)

reklama
Dziękuję dziewczyny :)

No chciałam dziewczynkę, a przeczuwałam, że może być odwrotnie, choć to były moje obawy, nie to, że CZUŁAM że mam chłopca...
Nie czułam, tylko się obawiałam co będzie jeśli będzie chłopiec :/
No bo ja mam wszystko różowe po Majce...
:/
no nic, trzeba będzie zacisnąć pasa i zbierać kasę na niebieskie ubranka :)

Ale powiem Wam, że się cieszę :) Co prawda jeszcze na 1000% się nie nastawiam, w środę spróbuję to potwierdzić u innego gina, jeśli się sprawdzi no to będzie parka :)
Jakby miała byc dziewczynka to już wszystko było w zasadzie wiadomo, bo wszystko gotowe, a jak chłopiec to będę się uczyć wszystkiego od nowa, choćby higieny siusiaka :)
 
Myla, wstrzymajmy się do środy, dobrze ?
Chcę to jeszcze potwierdzić prywatnie.

Karina, no ze względów ekonomicznych wiadomo - wielka oszczędność kolejna dziewczynka, ale co ma być to będzie - OBY ZDROWE !!!

Dziś oglądałam ubranka chłopięce, nic nie kupiłam hehe, nic mi się nie podoba, wszystko brązowe, granatowe, szare i khaki :/
 
reklama
Do góry