reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Mikołajku,mam nadzieje,że już lepiej sie czujesz,zdrowiej malutki!:tak:

A my bylismy dzis u dermatologa....niestety potwierdziły sie moje przypuszczenia co do AZS:-( :-( :-( Pani doktor zbyt duzo nie powiedziala,tylko kazała zrobic testy tzw. panel pediatryczny czyli testy z krwi na co Oliwier jest uczulony,po wynikach mamy odstawic z naszej diety wszystko co może uczulać,a i to do końca nie wiadomo czy tylko od jedzenia jest taka szorstka skórka,może być od roztoczy,nawet płatków mydlanych do prania!:szok: Tyle że te testy...kosztują 140 zł:szok: :wściekła/y: i nie stac nas narazie na nie bo pensji juz brakło:-( musimy poczekać trochę a tak mi żal małego,poza tym boje sie tego pobierania krwi,jak on to wytrzyma:no: :sick: :confused: Pani doktor powiedziała jeszcze że jesli jestesmy z męzem obciązeni alergia to dziecko prawie napewno bedzie więc sprawa wiadoma,bedziemy teraz walczyc o nawilżenie skórki za wszelką cenę i o zmniejszenie objawów...Mamy kąpać tylko w Balneum Hermal i nawilzać balsamem z La Roche Posay z apteki,prac w Jelpie i przede wszystkim dieta i higiena. Zmartwiłam sie bardzo,bo sama wiem,jak trudno jest walczyc z chorobami skóry:sick:
 
reklama
Ojej Olenko, biedny Olis. Jak mu musi byc niewygodnie i niedobrze:no: I jak zwykle jestem zla na ta cholerna sluzbe zdrowia, zeby czlowiek musial placic za wszystko:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: A gdzie sa pieniadze z ubezpieczenia:wściekła/y:
 
Oleńko współczuje ci.Najgorsze jest to ze to wszystko jest bardzo drogie.To duża odpowiedzialność zajmować się dzieckiem z AZS.Ale z drugiej strony to nie jest nic groźnego.Najważniejsze zeby maluszka nei swędziała skóra.
 
Olenko...niech te testy jak najszybciej pokaza co malego uczula.
Ja mam tez znajomych z 1.5 rocznym dzieckiem z AZS o dosyc silnej postaci. Mala ma glownie "zajete" lapki. Ale lekarze mowia ze powinno sie do 3-4 roku wycofac. Nie znam sie na tym, ale slyszalam ze co przypadek to inny. Trzymam kciuki za pomyslna i jednoznaczna diagnoze.
 
Smutne, że nasze maluszki tak cierpią. Nie mam nadal dostępu do pogaduch,fotoalbumu,chhoć pisałam doa administratorki,tam bym się Wam wygadała :-(
Coś dopadło od wczoraj Michaszka.Wróciłam z pracy i tknęło mnie,by mu zmierzyć temp. Był dziwnie marudny.Miał38,4.Później było już tylko gorzej. Dzis po wizycie u pediatry.Gorączka nadal nie spada,a lekarz nie wie,co mu jest.Gardło czyste,płuca i oskrzela też.Uszka w porządku. Tylko ta temperatura wciąż nie spada.Misio marudzi:-( Mi tak go żal.Może ząbki, tylko ciekawe jakie,bo dwójki górne juz sie pzrebiły,a może jakaś onfekcja wirusowa,trzydniówka itp. Jestem załamana,bo to pierwsza choroba Misia.Nie bardzo wiem,co robic, oprócz załamywanai rąk.Ehhh
Pozdrawiamy.Wszystkim choraskom zyczymy powrotu rychłego do zdrowia.
 
Olu trzymaj się kochana,dasz rade napewno i pomozesz Olisiowi z tą wstrętną alergią!!!.Olisiu kochany dużo zdrowka życzymy.:-)...a służba zdrowia to naprawdę przesada,Marta dobrze napisała gdzie kasa z ubezpieczenia??? ech szkoda gadac..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kwiaty we włosach....moja Wiki tez ma gorączkę od wczoraj i powiem szczerze,że nie wiem co ej jest:baffled:..nie kaszle,nie ma kataru,niby wszystko ok na moje oko..no ale mi sie wydaję,że jednak to te ząbki bo 2 górne jedyneczki juz prawie widać...:confused:
natomiast 2tyg temu też miaął gorączkę połączoną z wymiotami i po 3 dniach przeszła więc może to właśnie tak zwana "3 dniówka" i u was kochana....Misio przesyłamy dużo zdrówka i wracaj do zdrowia szybciutko..:tak::-)
 
Kwiatywewlosach nie chce Cie martwic ale moze popros o skierowanie na posiew moczu, mam nadzieje ,ze to nie bedzie to ale moj maly wlasnie takie mial objawy przy zapaleniu pecherza:-(
Mam nadzieje ,ze to jednak zabki.Michasiu zdrowiej szybko
 
reklama
Do góry