reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Amko wspolczuje problemow z siusiaczkem!!! Biedny Antos!!! Mam nadzieje ze Twoj silny synus szybko zwalczy te niedobre bakterie!!!

Olu i K@siek, przykro mi ze waszych chlopcow dopadaja jakies dziwne alergie!!! Najgorsze jest to ze potrzeba dlugich obserwacji by dojsc do celu!!! Trzymam kciuki za wasza cierpilwosc i mam nadzieje ze to tylko pojedyncze alergie na jakis konkretny produkt!!!

Jagusiu dziekuje za troske!!! Allanek nie ma juz gipsu ale zabandazowali mu rasie zeby sobie nie zrobil krzywdy!!! Podobno wszystko ok!!!
 
reklama
KRECIKU cieszę się bardzo że rąsia Allank ma się już lepiej. Bidulek musiał się nacierpieć:-( Ściskam go z całych sił, ale bardzo uważając na rączkę.
 
Dziekuje Amko!!! A jak twoje maluszki??? Siusiane Antka juz nie boli???
Z tym odciaganiem napletka to bylo juz tu pare goracych dyskusji a ja wtedy pisalam o synku mojej siostry!!! Ona mieszka w szwajcarji i tam lekarka stanowczo zabronila sciagac napletek! Skutek byl taki ze po pierwszej infekcji antybiotyki nie pomogly i 4 letni Livio w pazdzierniku mial zabieg, obciecia skorki!!!!!! Dobrze ze tak szybko zauwazylas ze cos sie dzieje i walczylas o prawidlowa diagnoze!!! Mam nadzieje ze Antosia ominie taki zabieg!!!!!
 
O nie! Biedny Livio. Faktycznie z chłopcami w tej kwestii trzeba bardzo uważać. Antośko już ma się dobrze, wygląda na to że wszystko się zagoiło, dostaje jeszcze leki, ale po stanie zapalnym nie ma śladu.
 
No to super!!! Przeciez dla faceta siusiak to chyba najwazniejsza czesc ciala, co nie??? Trzeba o to dbac!!!! Oba juz zadnego naszego maluszka nie spotykaly podobne cierpienia!!!
 
Trzymamy kciuki by wszystkie części ciała naszych forumowych przystojniaków dochodziły do zdrowia!!!!
 
Biedne siusiaki ,mam nadzieje ze wszystko wróci do normy.
O naszych boleściach pisaliśmy na wątku ogólnym ,więc chyba nie będe przynudzać.Więc tak w skrócie ,mamy miedzy innymi zapalenie gardła i ucha środkowego więc sobie wyobrazacie co to za ból i co się dzieje w domu.
 
Biedny Niuniuś...Ja kiedys miałam zapalenie uch i cierpiałam jak nie wiem a co dopiero taki Maluch...:-( :-( :-(
 
:baffled: ucho iałayśmy jak niunia do łżoba poszła ,zaraziła się katarem i posżło do uszka...ale po 1 dawce antybiotyku uspokoiła się i przeszło całkowicie..życzymy zdrówka !!!!
 
reklama
Kreciku,jak to dobrze że Allankowa rączka juz zdrowa!:-)
Amko,najważniejsze,że zwalczyliscie infekcję! I że Antosia juz nie boli!
Oskarkowi zyczę duuuużo zdrówka,oby ból poszedł precz!:wściekła/y: Zdrowiej kochany Nalesniczku!:tak:
 
Do góry