reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

nasze szczepienia były: 21-09-2006, potem 09-11-2006 i teraz 04-01-2007, następne dopiero po skończeniu roku
 
reklama
Dziewczynki mój ancymonek usnął wczoraj po całym dniu niespania o 22.50:no: :no: Wszystko go drazniło i prawie cały czas płakusiał ,dziąsełka dają mu czadu a ząbków jeszcze nie widać na wierzchu tylko widzę jakie dziąsełka opuchnięte.Teraz znowu nie spał i nawet nie chce jeść :no: a o leżeniu z tatusiem nie ma mowy i lezy teraz w wóziu.
 
No Wiolu chyba ząbki idą do was dużymi krokami:tak:
U nas koszmar z wieczornym spaniem, mała zasypia z krzykiem o 23-24 ale za to śpi do 9-10 rano(oczywiście w nocy pobudki na cyca:tak:).
 
My też mamy problem ze spaniem w nocy. Mały kręci się, wierci, robi przez sen przewroty, świeczki, przewraca się na brzuszek. No i regularnie budzi się o 3 z wielką ochotą na zabawę. Nie wspomnę o tym, że sam nie uśnie, a ja nie wiem jakich jeszcze sposobów stosować. Jesteśmy z mężem wykończeni, a do tego jescze cały dzień stęka, kwęka i marudzi. Szok ....
 
czy jak idą ząbki to jakoś ten ból nasila sie w nocy lub wieczorem?? jak to rozpoznać ?? moja gryzie wszystko co popadnie ślini się ale dziąsełka nie są zaczerwienione ani nic tam nie wyczuwam:confused:
 
Tulka narazie łysa i bezzębna, ale mam inny problem strasznie się poci w nocy. na 100 % to nie jest przegrzanie bo śpi tylko w boddy. Podejrzewam, że to może być niedobór witaminy D3. Chociaż codziennie dostaje krople Vigantolu, na poniedziałek umówiłam się już z naszą lekarką.
 
reklama
Do góry