reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

A żebys wiedziała...Moja Niunia już słodko śpi z tatusiem od jakiś trzech godzin a ja...same widzicie!!!!Nałóg to za mało powiedziane!!!!
 
reklama
Ale trudno,najwyżej kolejny raz rano kołyskę z misiem pobujam...;-) A poza tym dziś Mario jest więc ranny dyżur przejmie:tak:
 
A mój ma nockę, ale zproponował mi, żebym jutro przeniosła się do drugiego pokoju, a on będzie wstawał do małego. Wreszcie się wyśpię hurrrra!
 
Mój tez ma nocke ale ja musze wstac z ranka bo jedziemy na morfologie z Kaja. Robilyscie juz swoim maluszka badanie krwi??
Kurcze tak mi Małej zal, necierpie jezdzic z nia na szczepienie, tak biedactwo placze :confused: . No ale mus to mus. Przy okazji ja tez sobie zrobie.
 
Ja Szymkowi jeszcze nie robiłam badania krwi. A podczas szczepienia też płacze biedaczek.
 
Zuzia jakoś nie zdąży przy zastrzyku zapłakać...Ale po ,jak się zorientuje to i owszem...I to jak!!!!
 
A ta morfologie to trzba robic, czy tylko tak robilyscie. Ja nie wiem czy tu sie zleca, ale zapisze sobie to zapytam pediatry przy okazji wizyty (musze zapisac, bo mam taka dziure w glowie ze o niczym nie pamietam;-) )
A Bb to rzeczywiscie nalog. Jak nie oge sprawdzic co naklikalyscie to wsciklizny dostaje:wściekła/y:
Miki teraz spi w swoim lozeczku i niema nic przeciwko, rano o 7 zje i heja dalej spac i mamusia tez a jakze:-D A dzisiaj to dopiero o 10 wstal, rany ale spioch mi rosnie. Ale za to w dzien to drzemki po pol godz tylko. no cos za cos;-)
 
Wiki rano wstaje o 7 i bryka do 8,dostanie butle i spi do 9 gdzies wiec mam jescze 10 minut hehe..nawet sniadania nie zjadlam tylko na bb lece hehe..My tez nie robilismy tych badan bo tutaj nie ma takich zwyczai.jak dzidzia jest zdrowa to nic nie robia dodatkowo..tutaj nawet antybiotykow nei przepisuja no chyba,ze sie jest umierajacym...
Martus Wiki w dzien wali drzemki po 40 minut i ani minuty dluzej hehe jakby miala zegarek w glowie hihi
 
reklama
Do góry