reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Wiolciu, a Oskarkowi juz sie przebily zabki?
Kociu, moj Miki tez ma czesto zimne, ale to podobno normalne. Ale jak spi to ma zawsze cieplutkie:tak:
 
reklama
Wiolu to ja poproszę,żebyś mi wypisała"ząbkowy"niezbęnik-jakieś maści czy cosik do masowania dziąsełek...???Pójdę w poniedziałek do lekarza niech fachowo obejrzy dziąsełka Niuni ale Ty napisz proszę czym najlepiej ulżyć Zuzi...

Maruś,to mnie pocieszyłaś-nam niby też pediatra powiedziała,że zimne łapki to norma i że niektóre nadgorliwe mamy zakładają jakieś rękawiczki...Ale tak się zastanawiałam czy jeszcze któryś Szkrab ma takie lodziki czasem...
 
MARTUSIU nie przebiły się jeszcze i w ogóle troszkę się uspokoił ale widać je przez dziąsła.

KOCIU ja kupiłam DENTINOX ,i jak na razie pomaga Oskarkowi,nie wkłada za często piąstek do buzi a jak już wyjdą to sąw aptece takie szczoteczki na palec .
 
ja mojemy malemu juz masuje ta szczoteczka, bo przy okazji troche mu zawsze oczyszcze dziaselka:tak: i on to nawet lubi, zawsze ssie mi palec;-)
 
mój dzieciak ma taki silny odruch ssania,że kiedyś przez sen chciałam mu dać buziaka,a ten złapał mnie za usta i normalnie wciągnął do środka i :szok: ssał,aż mnie warga zabolała:-D
 
No to Olu jak ci kiedyś Oliś zrobi malinkę, to dopiero będziesz musiała tłumaczyć się przed mężem :-D .
 
reklama
Do góry