reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Ja myślę że powinnaś iść do lekarza, tak jak mówi Wiola po 4 dniach powinna być poprawa...
 
reklama
A my bylismy na ostatnim szczepieniu z serii 5 w 1,maly tylko chwilkę zapłakał,jest zdrowy tylko ma jakiegoś paskudnego liszaja na czole,dostał masc lekko sterydową,zobaczymy....Po szczepieniu przespał ze 3 godziny,teraz bawi się na macie,zobaczymy jak długo;-)
 
Ja idę w piątek na ostatnie szczepienie... Znowu Niunia da koncert w ośrodku:-D Najciekawsze, że ona nie drze się przy szczepieniu, tylko jak pani doktor ją bada, chyba nie przypadła jej do gustu:-D
 
Tak Oleńko-my też kupujemy szcepionki(płacimy za jedną 100 zł)ale pytałam o nazwę.My kupujemy Infanrix.
 
my tez bylismy wczoraj na szczepieniu,Ola dosatala jakas szczepionke oczyszczona bo ostatnim razem wyla caly wieczor po szczepieniu a wczoraj byl spokoj byla nawet grzeczniejsza niz zwykle,no i wazy juz 6,880kg...duzy klocek z niej
 
reklama
Kocia ja też kupuje Infanrix, po tej szczepionce Niunia wogóle nie ma żadnych dolegliwości, ja płacę 120 zł.
 
Do góry