reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

A u nas dzisiaj znowu megakupa, po 2 dniach, ale bez placzu i bez zatwardzenia. Zeby juz tak zostalo. No moze nie koniecznie az tak, bo mi sala reke ufajdal, walnal jeszcze jak mu tylek podcieralam:-D
 
reklama
Zuzol tez czasem przez kilka dni dostaje lakcid i wtedy kupy przybierają normalniejszą formą...A przede wszystkim jest jedna dziennie a nie trzy...
 
Boziu,co ja bym bez was zrobiła:tak: :zawstydzona/y: BARDZO dziękuję Corsini,Jagusiu,jutro lecę do apteki po Lakcid,może w końcu coś pomoże...
Przed snem Oliś wydudlał 70 ml Plantexu,ładnie otwierał dziobek jak mu podałam Debridat na łyżeczce,chyba mu posmakował:szok: ;-) Oby tylko poszła kupa...juz nawet czopek dzis nie pomógł,wypłynął tylko z bączkiem:-(
 
Oj dziewczyny współczuje z tymi kupkami.Już na te maluszki chorują.U nas na szczęście jako tako niebyło zaparcia ale była obrzydliwa zielona kupa.Myśle że za wcześnie dałam brzoskwinie bo po niej ta kupa.Wróciłam do jabłuszka i jest ok.Damy spokój jeszcze z nowościami.....
 
A u nas dzis po tygodniu była kupka :tak:juz chcialam małej dać czopa ale rano jak piła herbatę to zaczeła stękć i poszło śmierdzące kupsko:laugh2: co prawda nie za dużo ale zawsze...
No a teraz jak zawsze po kupce zwija mi sie w pół jakby chciała bąki puszczać a nie może:-( dałam jej espumisan ale chyba zamiast lepiej to jest jeszcze gorzej:confused::baffled:
 
reklama
Kurze znowu zrobiła kupkę :szok: pewnie to reszta która nie wyszła rano:-D fajnie, teraz przynajmniej będzie jej lżej na brzuszku i na pupie :laugh2:
 
Do góry