reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowe boleści

U nas dzisiaj histeria od rana, az czopek musialam podac, a dalej jest placz. Zaraz zjemy i jedziemy do zabawkowego, mam nadzieje zesie tam bedzie rozgladal i bedzie ok. Bo jak dalej bedzie foch, to dup a nie zakupy dzisiaj beda:confused:
 
reklama
Martuś a czemu-przez zęby?:confused:nasza na zakupach zawsze jest grzeczna-duyżo ludzi i kolorków jej miga przed oczyma to ma zajęcie:-Dno i w końcu kobieta-jak każda lubi wydawać kasę:laugh2::-D
 
Oj nie nie Asiu, to w domu byl foch, a na azkupach sie hihral, az ludzie sie ogadali, nie wiem czy to szal przedswiatecznych zakupow, czy tez czopek pomogl:confused: No i juz kupilam prezenty dla dzieci, bo idziemy do znajomych to trzeba bylo. Tylko jeszcze maz mi zostal:tak:
A zabki chyba mi sie wydaje ze tak troszke pod dziaslmi widac, juto zobacze jak bedzie lepsze swiatlo:-)
 
U nas niestety powtórny posiew moczu wykazał znów bakterię coli. Leczymy przez tydzień a później znow posiew i zobaczymy co wtedy. Ehh, no i znów szczepienie się przesunęło...
 
Buu,K@siek,biedny Adaśko...ale zobaczysz,w końcu leczenie musi przynieśc porządany skutek!
U nas nowość,w ciągu dnia często musze Oliwka lulac na rękach,tak sie lubi przytulać,że sam nie chce już w dzien zasypiać...wieczorem i na spacerku w wózku na szczęście nie ma problemu...
 
K@siek biedny Adaś, miejsmy nadzieję, że szybko przejdzie ta wredna bakteria

Olu-fajnie że Oliś się przytula, moja dzicz nie lubi przytulania i głaskania
 
reklama
KASIEK u nas już 2 razy w posiewie wykryto bakterię. Leczy się szybciutko, ale niestety równie szybko pojawia się kolejna. Teraz robimy posiew raz w miesiącu przez cały 1rż.
 
Do góry