reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Powodzenia Kasiek we wprowadzaniu nowości! a co do czopka to ja wkładam zasze pól a Viburcol cały i jest ok tylko duuuużo kupek po tym!
Wkurzyłam się na ta moją pediatrę! Moze ona głupoty klepie z tym mierzeniem temp.? Dzieki za rady,jesteście kochane i pomogłyście mi zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych bo byłam gotowa kupić ten termometr do uszka za 80 zł a tak kupie tylko elektroniczny za 30 zł i...bedę mierzyć w pupce!
 
reklama
My mamy DKKMed i Baby Ono(jeden kupiliśmy my drugi Mami).I mamy jeszcze taki w smoczku Petit Terrattion ale też do końca mu nie ufam...
 
alez moje dziecię się marudne zrobilo,przez te ząbki chyba...jak chce zasnąć to nie może tylko mruczy i jęczy przez sen... ja dziś swoje zęby mogłam umyć o 12! Dosłownie nic nie mogę zrobić ale chcę jakos ulżyć Olisiowi i non stop go zabawiam,lulam....
 
Biedny Olis. I biedna ola, nie dosc ze przyzwyczajas zsie samam synkiem opiekowac to jeszcze od razu na gleboka wode, zabkowanie, buuu
powodzenia kochaniutka i duzo buziakow dla Oliwierka
 
Olus jestesmy z Toba,niestety kazda z Nas to czeka...zyczymy jak najmniej bolacych dni i czekamy na zabka..
Dziewczyny wiem,ze to nei ten watek ale napiszcie o ktorej wasze dzieci chodza spac na noc?..Wiki do tej pory chodzila tak 19:30-20 a teraz wlasnie mi usnela o18:30 i tak jest od dwoch dni,ze nie moze wytrzymac do 19 nawet..niby dobrze bo mam spokoj juz,ale za to rano 7 i jest pobudka a czasami i wczesniej...U Nas jest tak ,ze kapiel potem butla i lulu moze powinnam jej czesciej dawac mleczko ale mniej wtedy mi wytrzyma dluzej..bo zazwyczaj na tej wieczornej butli juz zasypia...juz sama nie wiem jak ja przestawic..
 
reklama
Ja malego kapie zawsze kolo 20-tej i po tym daje kaszke, wtedy idzie lulu:tak:
Musze sie jednak wam pozalic: Nie wiem juz co mam robic z tym ulewaniem Witka.Probowalam juz wszystkiego, bierze leki, zageszczam mu mleko,odbijam go zawsze no i ciagle prawie w pionie jest jak nie spi.Lekarze umywaja rece bo raczej to przejdzie ale na poczatku mowili ,ze do pol roku minie a teraz sie okazuje ,ze do roku:confused::baffled: Ja juz mam dosc.Ciagle go przebieram, wszystko smierdzi doslownie rzygowinami bo jak ulewa 3h po jedzeniu to wiecie jak to smierdzi:no: Pralka pierze na okraglo, nie nadazam z praniem naszych ciuchow przez to, sliniaki zmienim mu co pol godziny a czasem nawet co 10 minut bo on je bierze do buzi takie smierdzace.RATUNKU!!!!
 
Do góry