reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Ja uwielbiam moją małą w sukieneczkach, ale ubieram je nie często, bo rzeczywiście przeszkadzają w raczkowaniu (chodzi wtedy jak niedźwiadek, żeby nie deptać po spódnicy). Spodenki są praktyczne i chronią kolanka. Antosia już co raz więcej kroczków stawia więc może częściej będziemy ubierać kiecki. Włosy mamy na jeżyka (rosną powoli), więc spinek nie kupujemy. Kolczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!Jeszcze nie!!!!!!!!!!!!!!
Wczoraj kupiliśmy pierwsze butki. W sobotę idziemy na wesele, to będzie miała w czym tańczyć:sorry2:.
 
reklama
A po domu to w bodziaku najlepiej ,choc czasem spodnie zakladam z racju tego,ze dywanow nie ma i slisko troche no i kolana bola:tak::tak:
 
byłam w sklepie obówniczym i...chciałam kupić małej jakieś jesienne buciki a tu zonk:eek:sa fajne buciki z gufo dla chłopców i dziewczynek i za przystepna cenę 65zł ale zimowe:baffled: jesienne jeszcze nie dotarły:crazy:
 
Mada, ja dzisiaj jade kupic Sarze takie przejsciowe z Deichmanna - chyba kolo 120 zl kosztuja - skorzane, nad kostke, na rzepy. Fajne :tak:Mam nadzieje, ze jeszcze beda, bo widzialam je w zeszly poniedzialek.
 
My mamy bardzo podobne do tych: Obuwie BARTEK rozm.22 dł.wkł.13,5cm. (229948098) - Aukcje internetowe Allegro ale bezowo-szare (no i w zdecydowanie lepszym stanie ;-) ). Sa super, skorka pierwsza klasa, i co dziwne rozmiar 19 a jeszcze troszke za duze, gdzie my kupujemy dla naszego stworka kapciuchy rozmiar 20 i sa tylko ciut za duze... Mala jak zalozylam jej je po raz pierwszy to natychmiast stanela na nozki i zaczela tuptac zadowolona :-D Mysle, ze jesien w nich przechodzimy, a na zime kupimy cos cieplego i nie bede oszczedzac na bucikach...
 
Sandra, sznurowane lepsze, bo choć ciut się trzeba wysilić przy wiązaniu to jednak dziecko tak łatwo nie rozwiąże i nie zdejmie ich jak te z rzepami ;-)
 
Sandra, sznurowane lepsze, bo choć ciut się trzeba wysilić przy wiązaniu to jednak dziecko tak łatwo nie rozwiąże i nie zdejmie ich jak te z rzepami ;-)
Wiem, ze sznurowane sa lepsze, bo lepiej mozna dopasowac je do nozki, ale Sara i tak je rozwiazuje (co ja sie przy tym nawkurzam :-p ), a akurat tych na rzepy nie odpina ;-) Dziwne to moje dziecko :-)
 
reklama
Sandra w większości sznurowane(z zimowych)maja jeszcze od wewnętrznej strony nóżki zasuwaczek:tak:
a o olie większe kupujecie butki?? bo ja kupiłam sandałki o 1,5cm wieksze i małej źle sie drepta bo szura czubkami a jak kupiłam 1cm większe to dawała rade , takich w sam raz nie chce bo za miesiąc kupować kolejne to żadna rozrywka;-)a ni wiem ile może podczas 2-3 miesięcy stópka urosnąć:baffled:

jutro chyba skoczymy do deichmanna i cos wybierzemy, na allegro nie chce kupowac bo po kupnie sandałków wiem ze rozmiary są porozrzucane a do tego mała ma strasznie wysokie podbicie i mielismy duży problem żeby znaleźć coś odpowiedniego
 
Do góry