reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

reklama
Ewus, jakbym miala kase to bym sobie z tych wszystkich podobnych modeli (bo jest kilka super) zamowila rozne kolorki :tak::-D:tak: A tak to sprawie sobie ten bez, bo jest taki neutralny :tak::-)
 
Mam buciki :tak::-D:tak: Cudowne sa i niebiansko wygodne pomimo takiego wysokiego obcasa :tak::-)
Moja siostra tez sobie zamowila, tyle, ze troche inny model w kolorze zielonym :tak::-)
 
Sandra- Szczyrk zawojowany przez cudne siostry w sexownych butkach:tak:

a moja Ami na jesień podobno obkupiona, podobno poniewaz nie wiem co jej K. kupił ale chyba troche tego jest bo mu sie nudzi i łazi po sklepach:baffled:
 
Bedytka, bo Ty wysoka jak modelka, a ja musze sobie obcasami wzrostu dodawac :-p

Mada, a to gdzie K. Ci wyjechal? Bo ja cos nie w temacie jestem :sorry2:
 
Sandra- a wysłali mi go w delegacje do Włoch i juz tam kiśnie półtora tygodnia, wściekły bo nie wiadomo kiedy wróci taki tam bajzel mają ale za to Ami obkupiona:-padidaski ma , szkoda że wiązane ale tak to jest jak facet robi zakupy;-)podobno pumki były śliczne ale akurat nr Ami bardzo przebrany:baffled:
ciekawe co mi sie dostanie ale znajac życie to bedzie mało praktyczna bielizna;-)
 
Mada, najwazniejsze, ze butki kupione, a moze Ami nauczy sie szybciutko sznurowac adidaski :tak:
No i zycze szybkiego powrotu K. do domku :tak:
 
reklama
mada- to i tak nieźle, że K. cokolwiek potrafi kupić, baaa samo to, że zna ami rozmiar chwali się:tak:

ja też zaczęłam kompletowanie garderoby na sezon jesień-zima:-) mam tylko mega problem ze spodniami dla julki. powód- chuda w pasie jak patyk:dry: więc jak już trafi mi sie coś "mini" biorę od razu hurtowo:-p
 
Do góry