reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

przeleciałam przez strych, mama przez lumpka i ciuchów mamy na 2 tygodnie bez prania:-p nowy sweterek i sztruksy z przeceny cherokee, wiatrówki z wiosny, buty z wiosny, bo ciut przyduże były.... no i to mnie cieszy, do przedszkola na razie tylko piżamkę kupiłyśmy, bo papcie też z jakiejś wyprzedaży w szafie czekały:-p
 
reklama
Bedytka, nie ma to jak ten Wasz stryszek :tak::-):tak:

My wczoraj zaopatrzylysmy sie tylko w kapcie (takie trampki z gumeczka, zeby latwo bylo je ubierac) w Coccodrillo - Sara sobie sama wybrala :tak::-)

Tak to Sara jest raczej zaopatrzona na jesien ;-):tak: Tylko buty takie przejsciowe - nad kostke - musze jej kupic :tak:
 
A ja odkrylam, ze Piotrusiowi brakuje spodni dresowych. Nie wiem czemu wczesniej myslalam, ze te z wiosny beda dobre. :-p Za to Weroniki szafa sie nie domyka...
 
Bedyta- ja chyba kiedyś nocą zrobię włam na ten twój strych:-D

my w zasadzie tez ubrane a jak nie to i tak wiecej w szafie sie nie zmieści:-p
 
Ja zahaczylam wczoraj o kilka lumpkow i wzbogacilysmy sie o kilka cienszych koszulek z dlugimi rekawkami, bluze polarkowa, sweterek, dwie pary spodni w tym jedne dresowe, a drugie lekko ocieplone i koszulki z krotkim rekawkiem. Brakuje nam tez takiej jesienno-wiosennej kurtki na cieplejsze dni, na chlodniejsze mam nawet dwie, plaszczyka przeciwdeszczowego i jakiejs fajnej cieplej kamizelki. No i oczywiscie buciki jesienne, ale z tym wstrzymam sie do pazdziernika.
 
Bedytka, Ty to powinnas jakis butik na tym strychu otworzyc ;-):-)

Ja Sarze musze dokupic ze 2-3 pary spodni dresowych, bo panie w przedszkolu mowily, zeby na poczatek nie ubierac maluchom jeansow i innych spodni ze skomplikowanymi zapieciami, bo sobie nie radza przy sikaniu :-pa poza tym, ledwo moge doprac jeansy, w ktorych bawila sie w ogrodku przedszkolnym :-p
 
no u mnie też widać spodni brakuje, między innymi przez to, że Ala sama wybiera które chce ubrać, i niestety nie wszystkie się nadają:-p
 
Bedyta, corka mojej znajomej, jak jeszcze nie umiala mowic juz potrafila zrobic awanture o ubranie. Zostalo jej tak. :-D Piotrusiowi, na szczescie, jest wszystko jedno.
 
reklama
moje laski juz obkupione na sezon jesienno-zimowy:)

kurtki, czapki, szaliki, bluzy, sweterki, spodnie, sukienki, spódniczki, rajstopki, buty... nie wiwm, może to śmieszne ale odziez wierzchnią zakupiłam dla dziewczynek taką samą, tylko w różnych rozmiarach:-p
najbardziej zadowolona jestem z kurteczek:
NEXT - KURTECZKA Z SERDUSZKAMI 2-3 L (743382461) - Aukcje internetowe Allegro
i co najlepsze- w sklepie zapłaciłam sporo mniej:szok: next się nieźle ceni na allegro, ale może dlatego, że mało ich w polsce, w wawie tylko jeden.
 
Do góry