reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

w 1 ciazy malo przytalam bo jakos 11 czy 12kg ale po porodzie odrazu 10 zeszlo, zaczynalam z waga 58kg
teraz to zaczelam od wyzszej wagi startowej (oj przez zime przytylo mi sie dosyc), jutro ide do gina i bede wazona wiec zobacze ile przytylam, aha mam 172
naszczescie na slodycze nie mam ochoty, na mieso co dziwne bo zawsze uwielbialam nie moge patrzec, owoce mniam :-)
 
reklama
Ja mam 173 cm, wystartowałam od 58/59 kg, na razie 60/61 ale to przez mega wzdęcie brzucha. Jestem bardzo ciekawa jak to będzie :)
 
Ja od ostatniej wizyty 3 tyg temu przytylam 0,4 kg czyli spoko zwazajac na ro ze jem na wszystkoa co mi ochota przyjdzie :))))
 
Ja się w poniedzialek u rodziców ważylam - od wizyty (+-2,5 tygodnia) 0,2kg w plusie :-)

A mierzylam brzuch w obwodzie :-p jakieś 8-10cm w plusie:zawstydzona/y:, co oczywiście widać najbardziej wieczorami....
 
Wczoraj mnie na wizycie lekarz wazyl i bylo 47,700. Wiec narazie nic a nic nie przytylam.
Hehe ale pewnie niedlugo zaczne nadrabiac.
 
ja się nawet nie ważę bo strach....jutro wizyta pewnie będzie kazał



Mam to samo jak się raz czy dwa razy zważyłam to powiedziałam sobie że więcej na wagę nie wejdę :-D
Jednak mam cichą nadzieję że mniej przytyję w tej ciąży niż w poprzedniej :happy:
 
reklama
U mnie jakieś 2,5 na plusie ostatnio było :zawstydzona/y:
Nie dość że mam obfite biodra to jeszcze się zaokrąglają ...
 
Do góry