reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

reklama
ja od ostatniej wizyty przybrałam 3 kg. a w sumie przybyło mi 6kg... ale Ginka nie mowila ze to źle, że dobrze też nie, ale wydaje mi się, że teraz wyglądam szczuplej niż przed ciązą bo właściwie wszystko w brzuszek idzie i w cycki ;p
 
Bulkasia nie jestes sama :zawstydzona/y:
ale waga to ostatnia rzecz,jaka sie teraz przejmuje..
teraz najwazniejsza jest moja coreczka,aby zdrowo rosla i przyszla o czasie na swiat :tak:,cala i zdrowa ;-):tak:
a waga to sie kochane zajmiemy pozniej
teraz razem tyjemy a pozniej bedziemy razem chudly;-)
ja po wczesniejszych ciazach bylam chuda jak osa ,wiec ludze sie,ze tym razem bedzie tak samo..moze nawet schudne to,co przytylam przed ciaza ;-)
 
Ja normalnie codziennie wagę odwiedzam ale gin mi na wizycie powiedziała abym pilnowała wagi :dry:
Tylko że na jej miałam 4 kg na + od początku a u siebie o połowe mnie i już zgłupiałam.
 
reklama
Ja dzis przymierzalam sobie sukienke, ktora kupilam miesiac temu sobie na slub ma byc we wrzesniu i sie w cyckach nie zapielam:no::no::no:
 
Do góry