reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

reklama
Hej dziewczyny:)
Ja mam ze swoją wagą różnie na jednej wizycie mialam ze waze 58 kg na drugiej juz wazylam 53kg więc z wagą to różnie u mnie bywa. Jestem w 2 ciąży,podczas pierwszej ciąży miałam to samo,bałam sie ze coś jest nie tak zbytnio ale okazało sie ze wszystko jest w porządku. Niektóre kobiety tak mają podczas ciąży,że raz przybieraja na wadze,a raz tracą.



 
Startowałam z wagą 52kg przy 161, teraz mam 53, czyli kilo nadwyżki. Boję się, że to waga samych piersi, bo rosną w zastraszającym tempie. nie nadążam kupować biustonoszy :crazy:a najgorsze jest to, że kończą się już sklepy gdzie można takie biustonosze kupić... wszędzie tylko rozmiary do D lub E.
 
u mnie waga startowa 54,5 kg wzrost 156 wizyty mam co 3 tyg i przybierałam po 1 kg teraz na ostatniej wizycie skończony 18 tc i +3kg w ciągu 3 tygodni trochę za duzo w tak krótkim czasie ale podjadam przy każdym "siku" w nocy - w sumie mam 61 kg i 95 cm obwód pasa

kasicaa1990 w którym tygodniu jesteś?
 
U mnie waga na minus od poczatkowej bo startowalam z 82 a jest 81kg Wiec sie ciesze ale lekarz sie wkurza ze to nie czas na odchudzanie a ja jem normalnie tzn jem to na co mam ochote.
 
ja przed ciążą ważyłam ok 51 kg przy 156 cm wzrostu, na początku ciąży schudłam bo dużo wymiotowałam, w 10 tyg ważyłam 49,5 tyg a teraz tylko 50,5 więc jestem na plusie 1 kg
 
u mnie waga startowa 54,5 kg wzrost 156 wizyty mam co 3 tyg i przybierałam po 1 kg teraz na ostatniej wizycie skończony 18 tc i +3kg w ciągu 3 tygodni trochę za duzo w tak krótkim czasie ale podjadam przy każdym "siku" w nocy - w sumie mam 61 kg i 95 cm obwód pasa

kasicaa1990 w którym tygodniu jesteś?

IZW jestem w 19 tygodniu.
 
IZW to mamy tyle samo wzrostu tyle że ja na początku chudłam ;/ teraz obwód pasa mam 82 to sporo mniejszy niż ty a jestem w 18 tyg
 
reklama
No a ja 2 kg na plus...dr. uradowany ja mniej. Ważę 75 kg prawie....:baffled:
sarka ja też tyję dużo , taka natura nasza. Ograniczam max. słodycze i nie jem już późno a i tak przybieram i celulajt się pasie. Zrzucimy głowa do góry ;-) potem będziemy się dopingować byle do grudnia;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry