reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Dziewczyny,
Mam 5 dc, generalnie już praktycznie bez 🩸, może jakieś mini mini plamienie. Pobolewa mnie brzuch(jak zwykle w okolicy owulacji). Cykle mam zwykle ok. 25 dni. To może być jakaś mega szybka zbliżająca się owulka? Miałyście tak? Zwykle ten brzuch mnie bolał bliżej połowy cyklu.
Jeden rabin powie tak, drugi powie nie :D ciężko powiedzieć kochana. Brzuch może pobolewać z różnych powodów.
 
reklama
Mamy wyniki bety:o
Powiem wam tak, jeśli te nasze pinki wykrywają te cienie na poziomie bety 3, bo tak by wynikało, że moja choyokreska sprzed wczoraj była jakąś pierwszą w ogóle mini betą, to naprawdę chooyokreski to są i te co im nie wierzą mają rację :*
Przy drugiej becie zrobię progesteron, dziś z przejęcia zapomniałam :)
Ale przecież na tym zdjęciu co wrzucałaś dzisiaj, to jest normalna, prawilna, ciążowa kreska :)
 
Moją mamę odwiedzał gołąb po śmierci mojego ojca... Potem zniknął 😉
Też tak mam, pierwszą ciążę miałam zagrożoną wcześniejszym porodem, ale jak byłam w szpitalu w 20 tc. i pewna pani dr - oby jak najmniej osób trafiło pod jej ręce - usłużnie mi powiedziała, ze wg niej za tydzień to ja urodzę przy takim rozwarciu już teraz, a szans praktycznie na przeżycie moje dziecko mieć nie będzie, wróciłam do pokoju i płakałam jak bóbr...i gdzieś tam patrzę w niebo, a tam 3 gołębie białe latały nad moim oknem. I tak sobie pomyślałam, że to znak dla mnie i przestałam ryczeć. Urodziłam w 40 tc. w dnu terminu z OM.
Ale przecież na tym zdjęciu co wrzucałaś dzisiaj, to jest normalna, prawilna, ciążowa kreska :)
Kreska dzisiejsza prawilna, ale sprzed 2 dni to była choyokreska - chciałam wam zrobić zdjęcie, moje oko kreskę widziało, telefon nie, a wychodzi na to, że jednak była choyokreska pierwsza... :)
 
Yyyy sprawdziłabym strumieniowym to 🍀✊✊
Ja za to mam tak, ze cieszę się, ze testowanie rozpoczynam od poniedziałku, gdy moj M jest w pracy, lubię być sama wtedy ze swoimi uczuciami. Nie chce wsparcia, gadania, pocieszania czy tez nawet rozluźniania zdaniem "mamy 3 już, no trudno, że się nie udało".. . Taka Zosia Samosia w tym temacie ze mnie...
Moj M tez " wali szklany " ja lubię w lampce elegancko - no ale dopasowuje się 😁😂🤣
Może się zapierali, bo przyjęli ze nie mają na tę ciążę szans 🍀
Czy na pewno? Ja tez nie mam jajowodu, ale pik mam co miesiąc 🤷‍♀️ tzn pik jest ale ovu nie ma?
Moj M zawsze mówi, nie wstawaj, leż i chłoń 🤣😂🤣
U mnie akurat ovu wyzbaczona na 14.02
PRZYPADEK NIE SĄDZĘ 😂🤣🤷‍♀️🍀💚

Moj M bardzo często takim romantycznym tekstem mnie częstuje i oki.🤣😂
Po latach staje się to normą, czasy udawania księcia i księżniczki minęły 😂🤣😂
To ja tak mam, wrzeszczę na wszystkich, co na klopie ubrania kładą, albo nie daj Bóg ręcznik- opierdalam, ze bakterie, że wariaty i wrzucam do prania... nie ważne kto nagi pod prysznicem stoi - córki drą się wtedy Mamo wyjdź, mam swoje kształty... i drzemy się wszyscy. Ogolnie głośni jesteśmy 🤣😂

O nie szczoteczki to nie nununu...
Teraz już nie, kontakty się rozluźniły z upływem czasu. Z 1 mamy kontakt staly, ale noe rozmawiamy juz tak intymbie szczegółowo, druga niestety odsunela sie troche bardzo, przez nieudane zycie uczuciowe chyba, potem u nas dwóch sluby, dzieci, kredyty u niej wieczna zabawa i bycie wesołą singielką, niechęć do posiadania dzieci, a moze niemożność przez wybor specyficznych partnerów i w sumie nie wiem . Zbudowała taki mur wokol siebie, ze trudno go przebić, za stara jestem na domysły, probowałam kilka razy no ale, wolalabym, zeby szczerze przedstawila swoje poglądy a mam wrażenie ze sie maskuje. A szkoda, bo byla moją psiapsi numer 1... a potem bylysmy 3 i to byly najpiękniejsze lata przyjazni.

Moj M to tez często mowi jako drugie i ja przez 7 dni plodnych tez tak pytam o sex 😁
Kurła to nie cień to kreska o zesz💚🍀🌈✊✊
Czekamy na betę 70 i prog 30 💪
🤜🤛
Mój lekarz stwierdził, że te paski to są niemiarodajne i jak chce to mam przyjść na monitoring w 14 DC i zobaczymy 🤷‍♀️
 
Mamy wyniki bety:o
Powiem wam tak, jeśli te nasze pinki wykrywają te cienie na poziomie bety 3, bo tak by wynikało, że moja choyokreska sprzed wczoraj była jakąś pierwszą w ogóle mini betą, to naprawdę chooyokreski to są i te co im nie wierzą mają rację :*
Przy drugiej becie zrobię progesteron, dziś z przejęcia zapomniałam :)
Gratulacje🤩🤩
 
Też tak mam, pierwszą ciążę miałam zagrożoną wcześniejszym porodem, ale jak byłam w szpitalu w 20 tc. i pewna pani dr - oby jak najmniej osób trafiło pod jej ręce - usłużnie mi powiedziała, ze wg niej za tydzień to ja urodzę przy takim rozwarciu już teraz, a szans praktycznie na przeżycie moje dziecko mieć nie będzie, wróciłam do pokoju i płakałam jak bóbr...i gdzieś tam patrzę w niebo, a tam 3 gołębie białe latały nad moim oknem. I tak sobie pomyślałam, że to znak dla mnie i przestałam ryczeć. Urodziłam w 40 tc. w dnu terminu z OM.

Kreska dzisiejsza prawilna, ale sprzed 2 dni to była choyokreska - chciałam wam zrobić zdjęcie, moje oko kreskę widziało, telefon nie, a wychodzi na to, że jednak była choyokreska pierwsza... :)
Skoro jednak jest cionsz to nie taka choooyo kreska ,😜😜😜
 
reklama
Do góry