reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

A ja od jutra siuram codziennie - zlapalam testy pink zal 3,50zl z allegro i co sobie mam żałować. Jak tylko 5 dni potrzebuje, by uświadomić sobie wynik, ale ja znam siebie, nasikam wiem i noe myślę tyle, co mialabym czekać na ten 1 test.
To też jest jakieś podejście. Ja kupiłam 20 testów easy home więc teoretycznie też mogłabym sikać codziennie do piątku 😅
 
reklama
Niniejszym melduję, że przeżyłam bez traumy dzisiejszy dzień w pracy. Nie było tak źle jak się zapowiadało.
Poza tym nakurzyłyście tyle stron, że nadrobić się tego nie da 🙈 Idę się uczyć na egzamin.
Bolilol zajrzę tu o 20:02 zobaczyć Twoje dwie kreski :)
Ja właśnie czekam na te dwie kreski i pazury 😁
 
Byłam z dziećmi na pochodzie z okazji zakończenia karnawału. Kilka godzin nie sikalam wiec oczywiście nie wytrzymałam do jutra (na szczęście mam jeszcze testy o czułości 10 na jutro rano). No ale patrzcie. Wszystkie z jednego moczu. Serio nie wiem co myśleć
Ewidentnie coś jest na rzeczy ❤️❤️ Jutro leć na betę 💪👍🤞
 
reklama
Do góry