reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Byłam z dziećmi na pochodzie z okazji zakończenia karnawału. Kilka godzin nie sikalam wiec oczywiście nie wytrzymałam do jutra (na szczęście mam jeszcze testy o czułości 10 na jutro rano). No ale patrzcie. Wszystkie z jednego moczu. Serio nie wiem co myśleć
No ja widzę oczywiście.
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20230220_171805_Gallery.jpg
    Screenshot_20230220_171805_Gallery.jpg
    77 KB · Wyświetleń: 34
Nie, w ogóle węgli nie mogę, ale od czasu do czasu robię odstępstwa na zdrowych zamiennikach. Np. w zeszłym tygodniu do krewetek na rukoli miałam te bułeczki pieczone bez mąki z Kaufa.
Tak, to o marchwi i owocach wiem.
Marchew moja mama u dietetyczki miała długo zabronioną.
Teraz też nie możemy marchwi, zwłaszcza gotowanej.
A u Ciebie celem diety jest jedynie redukcja, czy poprawa jakichś parametrów?
 
kurde, facelle są mało wiarygodne, ale to jest jakiś za duży zbieg okoliczności.

Jak daleko masz do granicy? 😅
 
Ja właśnie nawyciskałam się pomarańczy i jedno wiem na pewno- muszę się rozejrzeć za wyciskarką. Tylko przeraża mnie wizja, że będzie trzeba znaleźć miejsce dla kolejnego sprzętu, nie lubię żeby stało na blacie.
 
reklama
Niniejszym melduję, że przeżyłam bez traumy dzisiejszy dzień w pracy. Nie było tak źle jak się zapowiadało.
Poza tym nakurzyłyście tyle stron, że nadrobić się tego nie da 🙈 Idę się uczyć na egzamin.
Bolilol zajrzę tu o 20:02 zobaczyć Twoje dwie kreski :)
 
Do góry