reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

No właśnie wydaje mi się, że tutaj jest szukanie we mnie problemu, co zrobił psycholog i z czego ja nie byłam zadowolona. Dużo pracuje więc oczekuje, że po pracy mąż spędzi ze mną czas. Więc zapytałam wprost, czy nie byłoby fajniej ze mną spędzić czas niz pisać z koleżanka. Nie robił tego raz czy dwa. Tylko leżąc perfidnie przy mnie w łóżku pisał z nią. Nie kilka zdań. To trwało godzinami. Awantury dopiero były później kiedy pomimo moich prób rozmow nie było efektów. Czy powiedzenie drugiej osobie kiedy leży z Tobą łóżku a pisze z inną jest osaczaniem? Bo moim zdaniem nie. Kiedy spędzam czas z drugą połówka nie pisze z nikim innym, ani z mamą ani z koleżanką a tym bardziej z jakimś kolega. Więc oczekuje szacunku drugiej strony. Dla mnie mimo że to były rozmowy o pierdach to poczułam się zdradzona emocjonalnie. Bo wolał pisał z inną osobą niż porozmawiać ze mna. Zawsze byłam otwarta na rozmowę i mój mąż o tym wiedział. I być może to dlatego tak bardzo boli, że wolał rozmawiać z kimś innym a nie ze mną. A zdrada fizyczna... dla mnie jest w takim przypadku krótka piłka czujesz obrzydzenie do drugiej osoby po prostu. Jak ma Cię dotknąć to Cię zbiera na wymioty :) Łatwiej się rozstać.
Zgadzam sie 100%
 
reklama
A tak w ogóle to co macie na obiad dziś?
To miałam 😋😍🥰.
Do tego ciemne, ciężkie bułeczki bez mąki.
No wiesz, dieta, ale było pycha👌🏼.

Krewetki🍤 smażone z dodatkiem dwoch ząbków czosnku, posypane natką pietruszki.
Pod koniec dodałam łyżeczkę miodu zmieszaną z łyżeczką musztardy.
Podane na rukoli z pomidorkami rzymskimi z wciśniętym czosnkiem, pokropione cytryną i obsypanymi solą himalajską.
Było pycha 😋.
 

Załączniki

  • 0845BC3D-CB10-4970-9642-5CDB9DC9D4B8.jpeg
    0845BC3D-CB10-4970-9642-5CDB9DC9D4B8.jpeg
    625,3 KB · Wyświetleń: 57
Ja musiałam odwołać hsg w tym tygodniu @ nie przyjechała w terminie. Spóźnia się już 5 dzień od odstawienia dupka już 9 dni i nic. Wszystko przez torbiele jakie zrobiły mi się z ostatniej stymulacji. Czuję się w takim bezsensownej sytuacji bo chce już działać a nie czekać nie wiadomo ile.
Uda Ci się umówić na inny termin w tym cyklu?
Najgorzej jak masz umówione i złośliwość losu ze sie spóźnia okres.. Niejedna z nas to przeżyła
 
ale jak gada z nimi o "pierdołach" to masz na myśli zwykła relacje koleżeńska?
Ogólnie ja nie mam żadnego problemu ze swoim.
Ale znam dusze towarzystwa, które wiecznie musza z kimś pisać. I on serio ma takie kolezanki. Ale taki był zawsze, więc ona wiedziała co brała 😅
Zwykła relacja koleżeńska - ok, ale jeśli już siedzac ze mną pisałby z inną, nie spędzał czasu. No wkurzał oby mnie to bardzo 🙈
 
ja w zeszłym tygodniu miałam taką clean diete, a teraz na kolacje jem precelki
Ja już trzeci tydzień jestem na diecie.
Waga leci, pierwszy to był właśnie detoks.
Jeszcze 11 do końca😉.
No ale idzie mi super.

Dziś otworzyli ponownie basen i przed 20 jedziemy z moim ukochanym mężem.
 
reklama
Hej, białko C i S masz w normie.

No te przeciwciała przeciwjądrowe na granicy, ale ja bym nie panikowała.
Jesteś umówiona do immunologa?
Masz za sobą poronienia jakieś?
Nie, mam kilka badań do zrobienia i potem mam mieć wizytę u genetyka (pewnie za ok. 3 miesiące).
Tak, mam 2 poronienia za sobą i stąd te badania.

Czy któraś z Was wie, czy może po duphastonie bądź luteinie mogą robić się torbiele?
 
Do góry