reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Ja poszłam z wszystkimi wynikami hormonalnymi, jakie miałam do tej pory, i z USG tarczycy, bo akurat też zrobiłam.
Moja endo na NFZ mogła wypisać tylko 1 badanie na wizytę, więc w sumie dobrze, że coś już miałam...
W 2 dniu cyklu idę powtórzyć prolaktyne i mam zamiar zrobić 5 tarczycowa wiec będę miała wszystkie wyniki na wizycie.
Usg to mam nadzieje ze zostanie zrobione.
 
reklama
ja raz wzięłam telefon Starego i znalazłam w nim zdjęcia jakiejś gołej kobity, ale widać, że zdjęcie z neta. To zrobiło mi się przykro. Ale powiedzmy, ze miało to swój powód o którym nie będę tu mówić :p
Ja Staremu też kazałam sobie pościągać coś na telefon na okoliczność IVF. Bo w szpitalu napisane było, że nie ma gazetek, nie ma filmów, nie ma WIFI - do pobrania nasienia :-D Piszą o możliwości obecności partnerki - no ale jak, skoro ja już siedziałam w oczekiwaniu na przejście na salę operacyjną..;-) Czy wykasował to nie wiem :p
 
Ja Staremu też kazałam sobie pościągać coś na telefon na okoliczność IVF. Bo w szpitalu napisane było, że nie ma gazetek, nie ma filmów, nie ma WIFI - do pobrania nasienia :-D Piszą o możliwości obecności partnerki - no ale jak, skoro ja już siedziałam w oczekiwaniu na przejście na salę operacyjną..;-) Czy wykasował to nie wiem :p
kurde, nieraz dziewczyny mówią, że do badania nasienia wchodzą z typem - dla mnie to byłby krindż es fak xD to jest badanie, nie chce dorabiać do tego sexy atmosfery :D
 
A jak liczycie który macie dc ?
Bo mam dzisiaj plamienie i nie wiem czy to się już liczy jako 1dc 🤦‍♀️🧐
 
Mam pierwsze wyniki i już zaczynam się martwić 🥺

Zobacz załącznik 1493005
Niestety nie znam się na tych wynikach :( co Cię niepokoi? Moze @lady_in_blue pomoże swoją wiedza?
oby brak apetytu bo jak wczoraj tu wspomniano że ponad 70kg uważane jest za nadwagę to aż mi się chipsów odechciało 😅
Nie nadwaga!!! powiedziałam, ze rpzez niektórych mężaczyzn kobieta ponad 60 kg to w ich głowie nadwaga, a często tak nie jest :D bo żeby kobieta była gruba przy 70 kg to chyba musi mieć 145cm
 
oby brak apetytu bo jak wczoraj tu wspomniano że ponad 70kg uważane jest za nadwagę to aż mi się chipsów odechciało 😅
Nadwaga jest wtedy, kiedy Ci takie BMI wyjdzie - a i tak nie do końca, bo przecież mięśnie jeszcze więcej ważą...Ja na swojej karcie ze szpitala zobaczyłam, że jest napisane, ile powinnam prawidłowo ważyć przy swoim wzroście 170 - wg nich od 51 do 72. Spora amplituda...
 
reklama
a wiecie, ze ja mgę wziąć telefon Starego i sobie go przejrzeć i on się tym w ogóle nie przejmie? xD on z moim też tak ma
My mamy tak samo, mamy ustawione nasze twarze na odblokowywanie telefonu i każde może grzebać sobie ile chce… ale ani ja ani stary nie mamy takiej potrzeby. Kiedyś bardziej byłam zazdrosna bo chyba nauczyłam się od mojego byłego.. a mojemu mężowi ufam, bywam zazdrosna tylko tego aż tak nie okazuje. A jeżeli mam jakieś ale to mu poprostu mówię. On mi kiedy powiedział ze faceci raczej się nie domyślają o co nam chodzi, jak nie powiemy wprost to nie będą wiedzieli 😁 wiec teraz mówię wszystko co mi na sercu leży
 
Do góry