reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Na drugim teście biel .
Kupię dzisiaj pinka to zobaczymy
Ja na tym twoim widzę tak jak moja tylko czy to wyszło w czasie dopuszczalnym po czasie to fabryczne lubią się pojawić :) mi pierwszy pokazał taka kreskę z wieczornego siku z apteki dziś rano taki cień w 3 minuty facelle a pink nic a nic tylko mam te z allegro. Czułością 20 a te z cieniem 10 :)
 
reklama
Ten mi wczoraj wieczorem pokazał jadę dziś go kupić do apteki i jutro rano znowu zrobię
IMG20230204105550.jpg
 
Nadrobiłam Was, ufff😁.
Wczoraj wieczorem nie miałam jak pisać, bo goście byli długo, a potem zgwałciłam Starego. Był na tyle pijany, że konar nie płonął za bardzo, więc seks był pode mnie i było super, dawno tak fajnie nie było. Tak, nie był zupełnie pod potomka i był przezajebisty.
Tylko dzisiaj mnie coś bark w chooy boli 😁.
Ogólnie powiem Wam, że wieczór był fajny, trochę oderwałam się od myślenia o cionszu, jedyne co mi trudno przychodziło to żeby nie czytać forum na bieżąco 😁.
 
My dzisiaj idziemy na imprezę i cały czas się zastanawiam jak ja Was jutro nadrobię... Będzie dramat! :D
Poza tym dzisiaj rano (z racji że impreza) zdobyłam się na odwagę, żeby siknąć, ale biel vizira.
To chyba ja musze ponarzekać na ten luty, że słaby pod względem kreskowym 😔
 
reklama
Do góry