reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dolegliwości

Basiu, wspolczuje Tobie "tego ciezarku" i podziwiam ze tak dlugo to dobrez znosisz.

Ja wczoraj wieczorem dostalam jakiegos zalamania, kazdy wiekszy ruch mnie bolal, krocze jak po jezdzie konnej, stekalam jak male dziecko...... Czuje ze coraz bardziej sie macica przygotowuje, mysle nawet ze rozwiazanie nastapi szybciej niz wedlug OM. Ale oczywiscie moze to byc moje glupie panikowanie ::)
 
reklama
Ja sie dzisiaj czuje okropnie :( .. glowa mnie boli, wymiotuje, ... jutro ide do lekarza bo mnie jakies chorobsko chyba lapie :( ... tyle walczylam aby sie nie zaziebic a tu p[rosze.. koniec musi byc inny :|

Dzisiaj tez boli mnie bardziej podbrzusze ... pomimo brania lekow ::) ... u mnie tez chyba nie doczekamy do terminy ... zreszta nic nie planuje .. zobaczymy jak bedzie :)
 
Moniqa - takie samopoczucie, jakby cie chrobsko bralo, to moze byc objaw nadchodzacego porodu!!! tak nam polozna mowila.

mnie z kolei puchna nogi - mam takie szerokie, ze moge chodzic tylko w japonkach (raczej sie nie nadaja na ta pogode) albo w tenisowkach. nie wiem, co zrobie, bo w niedziele udzuemy na 18-tke siostrzenicy meza do restauracji. w tenisowkach chyba nie pojde ::)
 
gufi pisze:
Moniqa - takie samopoczucie, jakby cie chrobsko bralo, to moze byc objaw nadchodzacego porodu!!! tak nam polozna mowila.

mnie z kolei puchna nogi - mam takie szerokie, ze moge chodzic tylko w japonkach (raczej sie nie nadaja na ta pogode) albo w tenisowkach. nie wiem, co zrobie, bo w niedziele udzuemy na 18-tke siostrzenicy meza do restauracji. w tenisowkach chyba nie pojde ::)

oo kurcze ... zblizajacego porodu ?? ojoj ... dobrze wiedziec ... aczkolwiek mam nadzieje ze przynajmniej jeszcze te 3 tygodnie Dawidek posiedzi w brzusiu ;)

dobre z tymi tenisowkami :D .... ale szczerze powiem to czemu mialabys nie isc :p ... normalne ze bola cie nogi i chodzisz w tym co wygodne .. napewno zrozumieją :)
 
A ja dziś od rana fatalnie się czuję - rano chłop mnie zdrażnił, a potem już cały czas do wieczora boli mnie dół brzucha

- jeśli do jutra mi nie przejdzie to chyba się do ginki wybiorę
 
Dziewczyny mi na potęgę wychodzą rozstępy a stare jeszcze bardziej sie rozciągają, skóra swędzi mnie okropnie a do tego piecze, nie pomagają żadne kremy i oliwki, koszmar :(
 
Basiu wspolczuje kochana, staraj sie duzo masowac brzusio pod prysznicem, najlepiej ostra gabka-pobudza to krazenie krwi, i skora jest bardziej elastyczna.
Ja w sobote mialam bardzo przykra niespodzianke w sklepie, nagle zrobilo mi sie goraca, w glowie zaczelo krecic, a cale cialo mi sie trzeslo od srodka.....wzielam pierwszy napoj z brzegu i cosik do zjedzenia i zanim doszlam do kasy to wchlonelam to. Nie wiem co to bylo, czy spadek cukru, cisnienie-chociaz nigdy tak nie mialam. A dzis czulam sie podobnie, na nowo te dusznoisci, i rece mi sie trzesly. Jak sie powtorzy teraz to dzwonie do poloznej..... oby tylko nie.
 
reklama
Do góry