reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

wieści od Ines :)
Musi nadal leżeć, szyjka bez zmian - słabiutko trzyma :(. ale miała robione usg i wychodzi że Marika jest już duża i starsza niz na suwaczku :). dzisiaj na usg ocenili ją na 35 tyg i 2 dni, wagi dali jej 2400-2700. lekarz prowadzący zadowolony ze Maleńka jest więkasza niż normy rzewidują :). o wyjściu ze szpoitala nic nie mówią i możliwe ze na BB pojawi sie już rozdwojona... pozdrowienia dla was wszystkich od Inaes i jej brzuszka!!
 
reklama
wiadomosći dzisiejsze od Ines :)
są nadal w szpitalu. i na 99% wyjdą z tamtąd juz z Marika w ramionach. Szyjka Ines zgłądziął sie całkowicie, rozwarcia jeszcze nie ma. i WOGÓLE nie może wstwac, nawet do toalety :(. znowu jest na fenoterolu. ale nie jest źle, Marika wg usg jest 2 tyg starsza niż według OM. lekarze chce poczekac z tydzień i będą rodzić :). pozdrawia was wszystkie serdecznie!!
 
reklama
Pozdrowienia dla Katki i Ines. Dziewczyny to chyba trzeba juz założyć wątek z dzieciaczkami. Ja tego nie potrafie bo jestem internetowy cielak ;D ;D ;D
A co do dolegliwości, co robicie z odrętwiałymi dłoniami, już teraz cały dzień mam tak jakby nie swoje ręce, bardzo mi to przeszkadza, miliony mrówek mi chodzą po dłodniach, często zbijam szklanki bo nie mam czucia. Okropne, macie na to jakiś sposób???
Acha i bolą mnie kości krocza i samo krocze, jakbym się w nie uderzyła, zwłaszcza rano, jak wstaję to mnie ciągnie. Czy to ma związek z tym, że Franek już ułożył się główką w dół bo na ostatnim badaniu lekarz tak stwierdził.
 
Do góry