reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dolegliwości

MoniQa rozbawiłaś mnie swoimi objawami ;D :laugh: Mam dokładnie wszystko to samo!
Dodam jeszcze częste siusianie i rozdrażnienie. A co do senności to własnie obudziłam się z popołudniowej drzemki 1,5 godzinnej a oczka dalej się kleją. A ta drzemka to już niemalże codzienny rytuał.
No to moja dzidzia chyba też się miewa nieźle ;)

 
reklama
MoniQa właśnie Elunia w "staramy się" napisała żeby jej oddać trochę mdlości itp. Co Ty na to? ;) Ja jestem za! ;D
 
Heheh Ines jak najbarardzej tez jestem za ;) ... ale podejzewam ze za niedlugo Elunia bedzie miala swoje mdlosci ;) ... a co do siusiania to w dzien jeszcze jakos nie zauwazam ze tak czesto kozystam z kibelka ;), ale w nocy ...  ::)
 
Ja jak tylko coś zjem to zaraz mam ochotę wymiotować, ale nauczyłam się że jak chce mi się wymiotować to idę poprostu na spacer lub kładę się na półgodzinną drzemkę to pomaga ;)
A najlepsze jest to że jak do tej pory uwielbiałam słodycze tak teraz wogółe mi sie nie chce na nie patrzeć. Tylko ciagle coś pomiodrowego bym zjadła ;)
 
Dziewczyny PORADZCIE MI COSIK...
mam okromne mdłości i wymiotuję, oczywiscie ten stan najbardziej jet nasilony rano ale potrafi sie przeciągać nawet całe dnie. Nie moge nawet lodówki otworzyć bo zaczynam mieć torsje....nie wiem jak sobie z tym poradzic ale jest mi bardzo ciężko. Ginka powiedziala zebym pila herbate z imbirem...ale jak tu pic jak ibir strasznie pikatny....fuuuj...może są jakieś inne metody?

Prosze o podpowiedz to moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiem jak sobie z niektorymi dolegliwosciami radzic....

Pozdrawiam Ciepło
 
Cześć Czarodziejka!
Herbata z imbiru nie jest pikantna :) Jest całkiem smaczna! W pierwszej ciąży mi bardzo pomagała w obecnej niestety nie :( Sprawdz może u Ciebie zadziała! Poza tym zanim wstaniesz z łóżka przegryzaj jakiegoś krakersa czy inne ciasteczko. A z tą herbatą imbirową to naprawdę zachęcam! Kup oczywiście taką gotową w aptece :)
 
Aga oo musze sprobowac z ta gumą , albo cukierkiem :)

Czesc Czarodziejka :) .. mi gin zaproponowala szklanke cieplej ( nie gorącej) wody przed wstaniem z lozka i polezec jeszcze z pol godzinki .. oczywiscie u mnie to nie przechodzi ;) .. ale sprobuj moze Tobie troszke pomoze :) .. a ta herbatka imbirowa to rzeczywiscie nie jest ostra :) .. moze i ja jej sprobuje ;)

A ja mam od pewnego czasu strasznie przytkany nos i czasami krew mi z noska leci :( ... a jesli chodzi o mdlosci to rano sa tylko mdlosci, pod wieczor zaczynają sie wymioty jeszcze  ::)
 
reklama
Czarodziejka, witam u ciezarowek,
ja juz troszke doswiadczylam tych torsji, wymiotow, i nawet teraz mnie mdli jak pisze, czasami wystarczy zjesc sucharka zanim wyjdzie sie z lozka, ale w wiekszosci w mym przypadku to wiem ze nie dam rady zatrzymac tego, poprostu czuje od rana ze dzis bede wymiotowac :( Natomiast na wieczor to staram sie klasc spac wczesniej to jak na razie nie obudzily mnie wymioty jakos to zatrzymuje sie wtedy.

Jak juz zauwazylam , kazda z nas ma inaczej, i tylko prosic aby nie trwalo to 9 miesiecy bo wtedy dziecko i ja popadniemy w anemie.
 
Do góry