reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
Mój Leoś też lubi kąpiele, narazie co 2 dzień, ma dosyc sucha skóre, więc nie chce jej za bardzo jeszcze wysuszać. Po kąpieli to już spanko, i chyba już też wie, że to już nocka, i nie ma co marudzić tylko spać trzeba ;-)
 
Moja Zuzia tez uwielbia sie pluskac we wanience - tak wtedy smieszniusio bryka nozkami. :-D Tak slodko! :-D A jak juz Ja wyciagam z wody,to dopiero sie krzywi,bo chce wrocic tam spowrotem. :-D Mysle,ze bedzie to miala po mnie - uwielbiam plywac,no i nie lubie wychodzic z wody,hehe. ;-)
 
A moja Milenka to różnie zalezy jaki ma humorek


Chcialam was zapytać czy wy podajecie waszym dzieciom już do picia herbatki??:tak:
 
mysia moj pije herbatke od 2 tygodnia z hipa na poprawe trawienia; zaczelam mu dawac jak sie kolki pojawily; na poczatku po 10 ml teraz wypija mi 50; dobrze robia na gazy i zatwadzenie; daje mu tylko na noc bo wtedy ma najwiekszy problem a ja tez chce pospac; a macie jakies sposoby na zatwardzenie? moj strasznie sie meczy po kazdym jedzeniu; dobra sie dzis juz rozpisalammm zmykam go nakarmic :D
 
Nela jest kąpana codziennie i dopuki jest w wodzie to jest super ale jak tylko ją wyjmują zaczyna się płacz który na szczeście szybko przechodzi.
Co do herbatki to tydzień temu dostała właśnie hipp na poprawę trawienia i dostała po niej większych klek.
Dzikusko na problemy z kupka u tak maluchów dzieci to jedynie większa ilosć płynów zwłaszcza jeśli karmi sie mieszanką.
 
My kąpiemy co drugi dzień.Położna nam tak doradziła ze względu na twardą wodę.Do kąpieli dolewam zawsze troche oliwki bambino bo mała ma strasznie suchą skórę.Spac nie widzę różnicy czy po kąpieli czy bez tak samo śpi.
 
Herbatka na początku ja piłam koperkową przez co Patrycja przez ppierś też dostawała.Reagowała dobrze.Tydzień temu kupiłam na poprawę trawienia odrazu dałam małej i sama też piłam i niestety obie miałyśmy duże gazy i lekką biegunkę :no:więc odstawiłam i pije spowrotem koperkową.Niby dobrze ale spróbuje dawac w mniejszych ilościach może będzie lepiej reagowac.
 
Nasz Adaś pije herbatkę koperkową z Hippa od skończenia 1 tygodnia i nie mamy żadnych problemów. Czasem dopajam go też wodą mineralną z żywca
 
reklama
Moja Oliwka tez pije herbatke koperkowa z HIPPa i bardz dobrze jej to robi, od momentu gdy zaczela ja pic nie ma zadnych problemow z koleczkami, wszystkie gazy schodza z niej bez problemu i bólu. Chcialabym kupic jej jeszcze jakas herbatke ale ne wiem jaka moze pic, hmm...
 
Do góry