reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Renee nie jarzę co to znaczy przesunięte:zawstydzona/y:

Adasiu a jak to długo u was trwało? Milence sól widocznie nie pomaga skoro w nocy wiecznie ma ten nos zatkany i ledwo oddycha:sick:
 
reklama
Mycha, no tak się na to mówi:-D , nie wiem czemu akurat tak. W moich rodzinnych stronach też nikt o czymś takim nie słyszał:-D :laugh2: ;-), ja się dowiedziałam niedawno;-) i nie potrafię lepiej niż to zrobiłam wytłumaczyć o co chodzi, "przesunięte", czyli coś sobie tam (chyba w kręgosłupie) poprzestawiała sama albo raczej przy pomocy nas dorosłych jak ją nosiliśmy.:-( W każdym razie wymaga nastawienia.
 
Reene u mnie nazywa się to "przelamianiem" dziecka. Mam nadzieje że córcia szybko z tego wyjdzie i nie bedzie już jej bolec
 
Biedna Alusia - nawet nie wiedziałam, że coś takiego jak przełamanie czy nastawianie istnieje. Mam nadzieję, ze już się czuje dobrze.
 
Dziewczyny, a nie wiecie co u Agi Mazury dawno nie pisała,pewnie bidulka nie ma kiedy.
Mam pytanko kąpiecie maluchy codziennie?
Ja na początku co 2-gi dzień ale zaóważyłam, że Szymon po kąpeli lepiej śpi.
Dlatego zaczełam go kąpać codziennie.
 
ja tak samo.. najpierw co 2 dni teraz codziennie - Frankowi lepiej ustalic tryb dnia bo wie juz (chyba) ze po kapieli to juz noc jest..
 
reklama
Do góry