reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe

jechałam wczoraj autem jako kierowca po 2 miesiącach przerwy i stwierdziłam że mój brzuch mi przeszkadza:szok: i to bardzo:szok: normalnie miałam problem z gazem i hamulcem....
do teraz się zastanawiam jak ja w 9 miesiącu pierwszej ciąży na 2 dni przed porodem śmigałam autkiem aż miło bez żadnych kłopotów:-)
 
reklama
Dorex to prawie sie do porodu zawiozlas jak jeszcze dwa dni przed jeździłas :-D Ja z jazda ok z tym ze mala sie wierci na dole i kopie co jest denerwujące. Ale wsiadam i wysiadam juz dosc zabawnie a mianowicie trzymam sie dachu ;-)
 
hehe mogłam się spokojnie zawieźć bo nie miałam typowych bóli tylko takie z krzyża ale lekkie jak bym zmarzła więc spokojnie dałabym radę...:-D

za to teraz to tylko ten kawałek od teściów ledwo ledwo... dalej nie ma szans nawet bez bóli bo mała tak by mnie skopała że odechciałoby mi się wszystkiego:tak::-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry