reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe

Mi najbardziej dokuczają bolące piersi, z których leci, szczególnie w nocy.

Nie mogę zasnąć od dwóch godzin i czuję się zupełnie wyspana więc chyba wstanę :)
 
reklama
u mnie nie leci, ale co jakiś czas mi tam coś zasycha białego, a jak było bardzo zimno, to czułam jakby mi coś w sutkach zamarzało :baffled:
 
Dokładnie, Vani. Nie każdej kobiecie siara pojawia się przed porodem, ale za to każda jest stworzona do karmienia :)tylko początki mogą byc dość trudne,ale damy rade!!!!
 
Vani nawet jak urodzisz to tego samego dnia możesz nie mieć pokarmu, a za kilka dni już tak, najważniejsze żeby dostawiać dziecię, co by stymulowało piersi i pobudziło hormony także spokojnie, ja też żadnej siary u siebie nie widzę, tylko noszę wkładki laktacyjne w biustonoszu, bo mi cycki tak marzną, że to nie do wytrzymania jest...
 
To przynajmniej mnie uspokoilyscie dziewczyny :-D
Dzis tez mam te klucia o ktorych pisalam wczoraj do tego czuje mala nisko w miednicy jak sie rozpycha po miedzy moimi kosciami :O to chyba juz blisko... W piatek bede u gina po zwolnienie to niech sprawdzi czy to szyjka sie skraca czy moze jakas infekcja bo mam moze nie uplawy ale lekko zolty sluz nie jest tego duzo ale po kazdej wizycie w toalecie mam zolty nawet cytrynowy kolor wydzieliny..
 
Vani, ja taka wydzielinę mam przez całą ciążę :) i podobno nic złego to nie oznacza, przy infekcji zawsze pojawiały się dodatkowe objawy
 
Wlasnie made w tamtym tyg mialam identyczna wydzieline i gin badajc mnie nic nie mowil czy jest jakas infekcja tym bardziej ze innych objawow nie mam :O
 
reklama

Podobne tematy

Do góry