reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
nie ma za co, jakos sie musimy wspierac :-)

w sumie do najbardziej upierdliwych dolegliwosci ciazowych zaliczylabym zgage i siusianie co 10 min.
 
Ostatnia edycja:
trakotka ja czytałam że olejki wysuszają zamiast natłuszczać. Ja mam niedrogi krem i im trudniej się wchłania tym lepiej, bo trzeba go dobrze wmasować, a to też pomaga przeciw rozstępom. Tu chodzi tylko o porządne natłuszczenie a to czy będziemy miały rozstępy to i tak chyba zależy od genetyki. Ja smaruję brzuszek już od 4 miesięcy, teraz 2-3 razy dziennie bo mnie skóra swędzi czuję jak się rozciąga. Ja mam bardzo cienką skórę więc się psychicznie nastawiam że mnie rozstępy nie ominą.
Tu znalazłam ciekawy artykuł, że dodatkowo dieta też pomaga: http://linkbaby.pl/artykuly/czytaj/naturalne-sposoby-zapobiegania-ciazowym-rozstepom.html
N
a naszym forum też jest taki temat ale jakoś tam pusto :/ Miałam wrażenie że mało popularny problem: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...jak-sie-pozbyc-31441/index22.html#post7722198
 
Poczytam jeszcze conieco na ten temat. Odwidzę też drogerię i aptekę żeby może posprawdzać cudowne składy specyfików. Jak dowiem się czegoś ciekawego to dam znać.
 
Czesc dziewczyny:) ja leze juz pol dnia... Zjadlam obiad, bylam na spacerze a jak wrocilam wypilam malego kubusia po okolo 2 godzinach zaczelo mnie mdlic:(( a pozniej wymiotowalam ( mam dosc), po chwili zaczelo mi byc goraco, zaczelam sie pocic i troszke telepac kazalam mezowi zmierzyc mi cukier ( jest cukrzykiem, wiec przyrzad do pomiaru mam w domu) okazalo sie , ze mam bardzo niski... Jedyne co mi przeszlo przez gardlo to bagietka z dzemen jagodowym i poszlam spac. M mierzyl mi cukier i mowil, ze juz w porzadku... Ale mnie dalej boli jakby zoladek, cos w gornej czesci brzucha:(( mala kopie, wiec mysle, ze u niej wporzadku! Jestem wymeczona dzisiaj i modle sie tylko o spokojna noc:(
 
reklama
Do góry