reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Dziewczyny, Wy też macie taki problem ze spaniem? Ja nie mogę zasnąć, a potem jak już mi się uda, to co chwila wstaję do WC. Co to będzie w 9 miesiącu :szok:
 
reklama
galwaygirl w 9 to czekaja nas pampersy :-D, ale mam podobnie, spie na plecach inaczej nie usne i tez mala ciagle wciska guziczki "jogging"
 
a propo moich ostatnich dolegliwosci to lekarz stwierdzil ze to normalne... hormony szaleja i moga sie rozne rzeczy dziac! a jak mi spadnie cukier mam szybko zjesc cos slodkiego ( o tym wiedzialam bo maz jest cukrzykiem). przepisal mi magnez, wapn i wit D
 
Z zasypianiem mam podobnie, ciiiieeeeezzzzkooo.Ale do wc wstaje w nocy tylko raz i potem nad ranem, czasami ide dalej spac a dzisiaj juz nie dalam rady i od 6 na nogach.buuuu
 
Ja to o 6 od dwóch tygodni się budzę, bo sąsiad żołnierz dostał chyba na urodziny nowy budzik i ma go w salonie chyba by się zmusić do wstania. Pierwszego ranka to myślałam, że mi się w domu jakiś alarm włączył, drugiego że samochód dostawczy ma jakiś nowy dźwięk cofania, teraz już wiemy, że kolesia budzi atak bombowy. Tylko zanim on wstanie, to ponad minutę musimy tego słuchać. Niech no on poczeka na Piotrusia w lutym!!!!!!
 
hej Mamusie widze ze wy najbardziej problem macie teraz z pecherzem i lataniem do wc w nocy ja natomiast od soboty mam tak spuchnieta prawa noge ze dzis az wam wstaiw zdjecie i pokarze masakra,no nic ide dzis do mojej poloznej to jej to pokarze martwie sie bo jeszcze mam 12 tyg
 
A ja mam jakąś wysypkę na policzkach od tygodnia gdzieś. Myślałam ze to od soku marchwiowego, ale przestałam pic a wysypka jest dalej. Wygląda to tak jakbym piegowata była. Nie widac strasznie, ale jest. Mam nadzieje że w czwartek wyjaśni sie co to.
 
A ja mam jakąś wysypkę na policzkach od tygodnia gdzieś. Myślałam ze to od soku marchwiowego, ale przestałam pic a wysypka jest dalej. Wygląda to tak jakbym piegowata była. Nie widac strasznie, ale jest. Mam nadzieje że w czwartek wyjaśni sie co to.[/QUOTE
BLIZNAK moim zdaniem to zrobiły Ci sie przebarwienia bardzo często kobiety w ciąży je mają bo wskutek zmian hormonalnych skóra przyjmuje więcej pigmentu.Niby naturalna rzecz ale podobno cięzko jest pozbyć tych przebarwień po porodzie,na szczęście ja ich nie mialam.
 
reklama
ja też nie mogę zasnąć, a jak już zasnę to sie budzę w nocy i godzinę, dwie przewracam z boku na bok.... z młodym tak miałam dopiero od 8 miesiaca :no:
 
Do góry