reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
a mi na wizyty w toalecie pomaga wypita rano słaba kawka z duuuuużą lościa mleka :-) jeszcze nie zdążę dopić, a już pędzę. To mleko ma takie właściwości przeczyszczające
 
Któraś z mam kiedyś pisała o zmielonym siemieniu lnianym. Mi zaczął pomagać po 3 tyg regularnego stosowania, nie ma rewelacji, ale jest poprawa. Czasami też działają na mnie buraczki zasmażane lub rano połączenie kiwi z maślanką. Zauważyłam ostatnio, że świeże malinki też są skuteczne :)
 
Dziewczyny a plecy Was nie bolą? Mnie bolą coraz częściej, najbardziej po środku nie na dole. Żadna pozycja nie pomaga ani stojaca ani leżąca czy siedząca :( czasem ja mnie mąż rozmasuje to jest trochę lepiej. Najgorzej jest wieczorem.
Jak jest u Was?
 
M85 właśnie mnie też bolą plecy wyżej. Na początku krzyże a teraz tek pośrodku....nawet w nocy się budzę...Chyba kupię tą poduszkę-kojec dla ciężarnych, podobno super odciąża kręgosłup
 
Mi dziewczynki strasznie boli kręgosłup w części dolnej. myślę że przyczyną jest moje schudnięcie przed ciążą 20kg a teraz waga znowu idzie w górę i obciążenie jest kolejny raz. Ja kupiłam sobie pas podtrzymujący brzuszek. I faktycznie jak noszę go 8 godzin w pracy to pomaga troszkę.
To jest coś takiego i naprawdę polecam PAS CIAZOWY / BRZUSZNY / CIAZA / MACIERZYNSKI (1795798157) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Mi się ciężej oddycha jak leżę np. na lewym boku (ale tylko czasami tak mam). A bolą Was piersi? moje z ciemniały i mam takie jakby grudki, które czasami aż kują. Pewnie pomału siara się zbiera. Czytałam na necie, że ok 28 tyg. będzie lecieć... A jak jest u Was?
 
Do góry