reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Aniolku masz chyba termin 4 dni wcześniej niż ja i to Twoje drugie dzieciątko będzie, u mnie z drugim było tak że nie czułam skurczy rozwierających szyjkę, wcale, tylko lekkie bóle brzucha z rana a potem cały dzień nic, nagle jak o 23 wieczorem mnie wzięły bóle to od razu były to parte i w 20 minut urodziła się Emilka. Łudzę się że teraz też tak będę miała. Też mam już zielone światło od gina i tylko czekam.
 
reklama
ja tak mialam w pierwszej ciazy super sie czulam a w nocy jak mnie zlapalo dokladnie w dzien terminu to bylam na porodowce i mowili ze gdyby nie to ze musialo byc cc to szybko bym urodzila, zato teraz sie mecze strasznie i mimo wszystko cos czuje ze przenosze wlasnie przez to ze tak mi wszystko doskwiera a jeszcze ktos mi naopowiadal ze przez to ze nierodzilam to bede miala dlugi porod.....kurcze i teraz tez mnie cos lapie wiec siedze i licze ale znajac zycie to zaraz przejdzie.

moja mama jak rodzila 3dziecko to zlapalo ja o 6 rano a o 8.11 byl juz moj brat karetka to podjechala na trawnik pod blok jak uslyszeli w sluchawce ze to 3porod:-) ledwo dojechali do szpitala a glowka malego byla prawie na wierzchu, mama mowila ze nawet nieczula bylo tylko takie plum i mlody na swiecie, zycze zeby Twoj 3 porod byl tez tylko takie plum:tak::-D
 
ja tak mialam w pierwszej ciazy super sie czulam a w nocy jak mnie zlapalo dokladnie w dzien terminu to bylam na porodowce i mowili ze gdyby nie to ze musialo byc cc to szybko bym urodzila, zato teraz sie mecze strasznie i mimo wszystko cos czuje ze przenosze wlasnie przez to ze tak mi wszystko doskwiera a jeszcze ktos mi naopowiadal ze przez to ze nierodzilam to bede miala dlugi porod.....kurcze i teraz tez mnie cos lapie wiec siedze i licze ale znajac zycie to zaraz przejdzie.

moja mama jak rodzila 3dziecko to zlapalo ja o 6 rano a o 8.11 byl juz moj brat karetka to podjechala na trawnik pod blok jak uslyszeli w sluchawce ze to 3porod:-) ledwo dojechali do szpitala a glowka malego byla prawie na wierzchu, mama mowila ze nawet nieczula bylo tylko takie plum i mlody na swiecie, zycze zeby Twoj 3 porod byl tez tylko takie plum:tak::-D

Oj bardzo bym chciała takie plum i już.
 
mam takie dziwne uczucie jakby mi cos pulsowalo albo chrobotało w okolicach spojenia brzuch boli tak jak bym zachwile okres miala dostac i to coraz mocniej a maly sie jeszcze tak niewygodnie ulozul ze siedziec niemoge normalnie jego tylek tak sterczy mi z brzucha i mam takie dziwne uplawy takie troche ciemniejsze
ide chyba troche polezec.
 
Ech piszecie o bólach jak na @ a ja nigdy ich nie miałam i mogę jedynie zgadywać czy to to... wiem, szczęściara ze mnie prawda? zawsze mieć niespodziankę (jeśli @ zechce się przesunąć)
 
reklama
Do góry