reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Mi też wiecznie gorąco, a zawsze też zmarzluch byłam, także wszyscy się dziwią, ale to uczucie gorąca to pojawiło się od jakichś trzech tygodni.
 
reklama
widze, ze nie tylko mnie przytrafily sie napady goraca:dry: ja ostatnio zauwazylam, ze zwlaszcza rano mnie to lapie i to nie dosc, ze jestem cala zalana potem to jeszcze zaczyna mi sie krecic w glowie i w momencie mnie mdli:baffled: jak mnie cos takiego dopada otwieram okno na cale i siedze sobie tylko w podkoszulku:sorry2:
nio a ja tez zawsze bylam zmarzluch, a teraz to mi wiecznie goraco:dry: po domu chodze ostatnio w samych majtkach i staniku, a mezus patrzy na mnie jak na wariatke, bo podobno jest zimno.. juz nie wspomne o tym, ze przez cala noc spie odkryta i koszulke mam podwinieta do gory, bo mi tak goraco.. juz pare razy mi mezus opowiadal jakie wojny z nim potrafie o to toczyc, o ile pierwsza usne.. on mnie przykrywa, ale zanim sie obejrzy to ja juz odkrywa spie.. pare razy mu nawet brzydko nagadalam, zeby zabieral koldre ze mnie:dry:
 
szczesliwa---jesli chodzi o picie to ja bym mogla non stop!!!!jak wielblad.Litr soku to dla mnie pol godziny roboty!!!
skunkanka troszke mi lepiej ze to nie tylko ja "ciekne":-D:tak: choc oczywiscie wolalabym zeby Ciebie to nie dotyczylo
Jak bialy wielblad:-) mnie niestety dopada najbardziej suszenie wieczorne, co konczy sie pobudka ok. 6 na siku:baffled: a to pocenie mnie dobija, nigdy tego nie lubialam, zawsze mialam alergie na zapachy, a teraz w ciazy to juz jest w ogole dramat....pod prysznic moglabym latac co godzine, a nie moge, bo w lazience zimno, ale chusteczki bambino sa w stalym uzytku:-p

widze, ze nie tylko mnie przytrafily sie napady goraca:dry: ja ostatnio zauwazylam, ze zwlaszcza rano mnie to lapie i to nie dosc, ze jestem cala zalana potem to jeszcze zaczyna mi sie krecic w glowie i w momencie mnie mdli:baffled: jak mnie cos takiego dopada otwieram okno na cale i siedze sobie tylko w podkoszulku:sorry2:
nio a ja tez zawsze bylam zmarzluch, a teraz to mi wiecznie goraco:dry: po domu chodze ostatnio w samych majtkach i staniku, a mezus patrzy na mnie jak na wariatke, bo podobno jest zimno.. juz nie wspomne o tym, ze przez cala noc spie odkryta i koszulke mam podwinieta do gory, bo mi tak goraco.. juz pare razy mi mezus opowiadal jakie wojny z nim potrafie o to toczyc, o ile pierwsza usne.. on mnie przykrywa, ale zanim sie obejrzy to ja juz odkrywa spie.. pare razy mu nawet brzydko nagadalam, zeby zabieral koldre ze mnie:dry:
na mnie rycy, bo spie bez skarpetek, gora to koszulka i majty, a i tak mi jest cieplo...on ma podwojna koldre z Kronborga i sie telepie czasami, jak na dworze wieje, bo wtedy w mieszkaniu mamy ok. 10 stopni - a ja jestem szczesliwa:-) no chyba ze musze na siku, to wtedy gorzej, bo nawet noge wystawic to jest problem:-)
 
Zapisuję się do Waszego klubu, mnie też non stop gorąco a zmarzluch byłam niesamowity. Kapie ze mnie ciurkiem, a jak zacznę coś robić to wypadałoby na golasa. :-D
Najgorsze jest to że jak ja się rozbieram do podkoszulki i majtek to moja córcia też chce, więc muszę się ubierać. W domu rano jest 17 stopni więc dla dwulatki to nie czas na latanie w majtkach.
W rezultacie w ciągu dnia przebieram się ze trzy razy.I gdzie to wszystko suszyć?Mieszkam na Podhalu-teraz mamy trzymetrowe zaspy, więc pranie chyba zamrożę do wiosny...:-)
 
A ja znowu ulgowo... fale gorąca miałam kilka razy i się uspokoiło. Owszem jak mam coś w domu zrobić to najlepiej w krótkich getrach. Dodam, że kaloryfery pozakręcane i mąż który zawsze lubił chłodek i zawsze mu było gorąco czasem się dopytuje czy mi nie jest zimno bo w mieszkaniu czuć chłodek.
 
Hej Dziewczyny! czy miewacie czasem plamienia? Chodzi o takie delikatne podbarwienie sluzu....ide do gin,ale chcialabym od Was tez cos usłyszeć...
 
ja mam takie - sorry za dosłowność - mlecznobiałe upławy - ale gin powiedzial że można tak mieć, odczyn jest kwaśny więc jest ok, no i nie jest za dużo tego...
 
reklama
manja ja mam dokładnie to samo :-)

Martwi mnie za to inna sprawa, chodzi o to że od prawie 2 miesiecy leje mi się z piersi ale tylko z jednej... a z drugiej nic... czy to może oznaczać że z tą drugą jest coś nie tak???:confused:
 
Do góry