reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

a ja mam potworne bole plecow i podwozia!!nie moge zalozyc nogi na noge,nie mowiac juz o.....wiadomo czym:no::zawstydzona/y:
juz chce kwietnia!!!
 
reklama
a ja mam potworne bole plecow i podwozia!!nie moge zalozyc nogi na noge,nie mowiac juz o.....wiadomo czym:no::zawstydzona/y:
juz chce kwietnia!!!

Bluebell ja również z dolegliwości mam cały czas ból kręgosłupa i nieszczęsnego krocza :crazy: , że w nocy czasem jak się przekręcam to się budzę z bólu :baffled:

Też już nie mogę się doczekać kwietnia :sorry2:
 
widze ze pojawił sie temat pępuszka, mój juz całkiem mocno wystaje na zewnątrz, mąż ma niezły ubaw. Bo jak kaszle albo sie ruszam to pępek albo sie zapada albo jeszcze bardziej wybrzusza. Razem z moją kumpela sie śmieją że to przycisk awaryjny i jak juz bede miała dość to tylko wcisnąć ;D
 
mnie ratuje mleczko,tylko troche potem gardlo boli.Ale zgadzam sie ze zbawiennym dzialaniem jogurtow naturalnych--nie wiem czy wiecie ale picie kubeczka dziennie przeciwdziala powstawaniu grzybicy pochwy.Jak juz wczesniej pisalysmy dotyka ona co druga ciezarowke i mnie meczyla z 8misiecy :-:)szok:Teraz na jakis czas sie wyleczylam (dzieki Bogu juz 2 miechy bez tego swinstwa) i zapobiegawczo popijam kefirek.
 
zapomnialam dodac oczywiscie ze to nie jogurt mnie wyleczyl :-):-):-):-) poza tym wlazlam na ten watek zeby sie podzielic kolejna dolegliwoscia i zapytac czy tez tak macie----napady goraca:szok::-( ale takie ze pot cieknie mi miedzy cyckami (sory za doslownosc) i cala jestem mokra a z reguly bylam zmarzluchem
 
Bluebell skad ja to znam...mowie, ze mam menopauze w ciazy:-) miedzy cyckami to jeszcze, ale jak mi tak zaczyna struzka po plecach leciec...:wściekła/y:
 
mój mąż narzeka że w domu wiecznie zimno kaloryfery pozakręcane...a najlepsze jak ktos sie pyta jak ciaża ja mówie, że nie mam drastycznych objawów tylko wymioty...a tu krocze boli, napady ciepła, pic mi sie chce cały czas...:-)
 
reklama
szczesliwa---jesli chodzi o picie to ja bym mogla non stop!!!!jak wielblad.Litr soku to dla mnie pol godziny roboty!!!
skunkanka troszke mi lepiej ze to nie tylko ja "ciekne":-D:tak: choc oczywiscie wolalabym zeby Ciebie to nie dotyczylo
 
Do góry