reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
nio w moim staniku poki co tez sucho;-)
za to coraz bardziej bola mnie nogi.. zylaki dokuczaja i nie daja o sobie zapomniec:dry: mam nadzieje, ze po porodzie moje nogi wroca do poprzedniego stanu, bo przed ciaza zakupilam sobie pare fajnych mini;-) poki co to nie dosc, ze zgrubly jak niewiem co, to jeszcze te zylaki, brrr:baffled:
 
w moim nie sucho :zawstydzona/y:, dobrze przynajmniej że w ciągu dnia aż tak się nie leje, za to w nocy to mam takie koła na podkoszulkach że masakra, ale gin mówi że to norma, u każdej w innym czasie się pojawia, u mnie siara pojawiła się koło 20 tygodnia jak dobrze pamiętam, trochę wcześnie, bo wolałabym jeszcze poczuć trochę suchość :zawstydzona/y: ale cóż.
 
a mi migdaly nie pomagaly tylko woda mineralka i mietowa herbata. mialam czesto zgage w 4 i 5 msc ale teraz tez czasami o sobie przypomina
 
reklama
bluebell Mnie pomaga zwyła woda lub mleko, na migdały tez mam uczulenie ale podobno sa dobre. A i słyszałam ze mozna brac reni ( jedna dziewczyna w ciazy bierze ) no ale zalezy chyba od ciazy itd A na plecy moj lekarz przepisał mi Voltaren ( masc ) musze przyznac ze nawet niezła jest, ale wiadomo usmierza ból a nie likwiduje.
 
Do góry