reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
Moja teoria jest taka, że pępek na zewnątrz wyłazi kobietom, które będą miały chłopca. Sprawdziło się u wszystkich ciężarnych jakie znam. A Wy też będziecie miały chłopców.
Mi ani w poprzedniej ani w tej nie wyłazi. ;-)
Co do zgagi to mnie męczyła strasznie w pierwszej ciąży, na razie spokój.

A ja miałam przez chwilę płaski (jakiś miesiąc temu) a teraz jest znów wklęsły. Dwóch lekarzy stwierdziło, że będzie chłopiec... no cóż mam jeszcze 2 miesiące pewnie zdąży jeszcze się uwypuklić...
 
hihi ja mam super pepek do przodu sterczy jak mały nosek z ciekawosci do przodu wysuniety hihi...a czekam na dziewuszkę-chyba, że będzie miała męski charakterek kto wie hihihi

a co do dolegliwosci...wróciły wymioty!ale tylko poranne...juz był spokój a tu znow po raz kolejny...
 
szczesliwa nie strasz tylko nawrotem wymiotow:-( mnie od pewnego czasu mdli na okraglo, a dzisiaj to juz wogule katastrofa:dry: nie wspomne o tym, ze moj apetyt gdzie sie ulotnil i wogule nie mam ochoty na jedzenie:-( nawet jak o zwyklej kromce z maslem pomysle to robi mi sie niedobrze i wszystko mi kolkiem w gardle staje:zawstydzona/y:
jesli chodzi o pepuszek to ja mam wypykly od dluzszego czasu, a niedawno zaczely mi sie te ciemne kreski pojawiac..
nio a jesli chodzi o zgade i owlosione dzidzi to ja w to niewierze.. zona mojego taty na okraglo meczyla sie ze zgada.. nie bylo dnia, zeby ja nie dopadlo.. a synus urodzil im sie prawie lysy:tak: dopiero niedawno jakos mu wloski zaczely rosnac i widac, ze mu sie czuprynka niezla robi;-):-)
 
Mandarynka u mnie sie sprawdziła twoja teoria:-) Tzn. na 100% dowiem sie po porodzie:-)

Ja czuje sie juz taaaka cieżka, chodzę jak kaczka, czuje ból w pośladkach, no i nogi bolą... koszmar, a szczególnie stopy.

Na zgage pomaga mi tylko zimne mleko prosto z lodówki, ale przechodzi jak ręką odjął i mam spokój na parę godzin. Tylko mam nadzieje, ze sobie tak gardła nie załatwię.
 
reklama
Do góry