reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Dziewczyny jak śpicie w nocy?
Mi najlepiej sie spi na lewym boku, ale cierpnie mi lewe biodro,
na prawym boku boli mnie prawa pachwina, coś tam przeszkadza z prawej strony, na wznak nie ma szans, za bardzo się brzuch naciąga.....
Przez to wszystko budze sie kilka razy w ciagu nocy a potem chodzę niewyspana:baffled:
 
reklama
ja sobie ostatnio nie moge miejsca znalezc
przewalam sie z boku na bok
na polecach brzuch ciagnie
na lewym boku niewygodnie, na prawym baardzo wygodnie ale reka dretwieje :-(
jak nie urok to sraczka za przeproszeniem...
 
Ja śpię na lewym albo na prawym boku, i spi mi sie dobrze, tylko czasem mi łydki cierpną, i wtedy się budzę. Przed ciążą lubiłam na wznak, ale teraz mi nie wygodnie.
 
Ja śpię we wszystkich pozycjach :-)
Zasypiam na lewym boku wtulona w mężusia. Bo naczytałam się ze to najzdrowsza dla nas pozycja. Ale w nocy to wszelkie pozy wykonuję. Śpię na wznak, na prawym boku na brzuchu, z zadartymi nogami, podkulonymi, z kołdrą i bez kołdry. Mówię wam jak by mnie ktoś nagrał to by się zdziwił ze takie pozy można wykonać :-D I w każdej jest mi wygodnie, ale oczywiście do czasu :-)
 
no dla mnie wlasnie jest najwygodniej jak noge moge zarzucic na Skarba :-) i sie nie sprzeciwia wiec lux :-D


ha ha ja tak samo zasypiam ... zarzucam nogę na mojego ukochanego i zasypiam.... najlepiaj na lewym boku i ... też mnie boli lewe biodro... krzyże mnie też bolą , jajnik prawy ? ...głowa często ... siusiu w dzień częśto w nocy jak narazie dwa razy :):tak:
 
Dziewczyny jak śpicie w nocy?
Mi najlepiej sie spi na lewym boku, ale cierpnie mi lewe biodro,
na prawym boku boli mnie prawa pachwina, coś tam przeszkadza z prawej strony, na wznak nie ma szans, za bardzo się brzuch naciąga.....
Przez to wszystko budze sie kilka razy w ciagu nocy a potem chodzę niewyspana:baffled:
Współczuję Ci. Jak dokładnie tak miałam w pierwszej ciąży, ale dopiero w 9 miesiącu! Teraz jeszcze luz. jest mi wygodnie, nie budzę się i nie wstaję na siusiu.
Niestety nie pociesze Cię, będzie pod tym względem tylko gorzej. :-(
 
ja zasypiam na lewym boku :-) a pozniej to juz sa wszystkie pozycje :-D na prawym boku, na plecach, na brzuchu, z nogami zadartmi tez :-)
dokucza jednak mi wstawanie w nocy na siusiu co najmniej 4 razy, jest to bardzo meczace ale jak trzeba to trzeba :-p



 
reklama
dokucza jednak mi wstawanie w nocy na siusiu co najmniej 4 razy, jest to bardzo meczace ale jak trzeba to trzeba :-p

No właśnie też z tym sie męcze a i jeszcze spie od strony ściany, wiec jeszcze przez mojego M musze jakoś przejść po ciemku. Teraz to pikus ale co potem jak brzuszek urośnie to chyba moj M pomysli że czołg po nim sie przejechał :-D. Chyba trzeba będzie go jakoś przekonać żeby spał koło ściany...:sorry2:
A co do pozycji no to ciężko mi sie juz spi na brzuchu bo czuje ze ktoś mi wierci dziure w brzuchu i mnie uciska, wiec pozostaje bok lewy, prawy no i na pleckach. Nie wspominając o moich biodrach z którymi mam problem:dry:, bo czesto mam skurcze mięśni podobnie, jak to w łydkach tylko że w moim przypadku dretwieje mi chwilowo cała noga. Spowodowane w dziecinstwie zapaleniem stawu biodrowego. Zapisałam sie już na takie rehabilitacyjne masarze i mam nadzieje że one cos pomogą.


 
Do góry