reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Witam!!
Mam nadzieje że nie bede miała dolegliwości do końca ciąży:-) Troche boli mnie głowa ale wczesniej miałam bolesne migreny także taki ból jest do wytrzymania. Pozdrawiam wszystkie i mam nadzieje że szybciutko miną wasze dolegliwości:tak:
 
reklama
pytalam wczoraj lekarza o te dziwne bole w podbrzuszu.. powiedzial ze nie ma sie czym denerwowac, bo to sprawka jelit i rosnacej macicy.. coraz mniej miejsca w brzuszku i czuje ucisk, bo jelita jeszcze sie nie przesunely.. takze ja juz sie przestalam tym martwic przynajmniej narazie:-)
 
jasne nie ma co sie martwic to brzusio rosnie i nasze dzieciątka czyli sama radocha :)

a mi też ostatnio było duszno i zauwżyłam, że momentami mam skoki temperatury i zaczełam ubierac sie na cebulkę warstwowo żeby łatwiej ochlonąc w razie co

nenius te skoki to normalne?ty mamusia z doswiadczeniem na pewno wiesz :)
 
No to juz sie troche uspokoiłam :-) i zaczełam pic wieczorem herbatki to faktycznie pomaga na te skurcze w brzuchu. Choć mąż uważa że jak narazie brzuch mi sie nie zwiększył, lecz raczej walory powyżej :sorry2: Pozdrawiam
[url=http://www.suwaczek.pl/]
dff3a6b057.png
[/url]
 
a mi też ostatnio było duszno i zauwżyłam, że momentami mam skoki temperatury i zaczełam ubierac sie na cebulkę warstwowo żeby łatwiej ochlonąc w razie co

nenius te skoki to normalne?ty mamusia z doswiadczeniem na pewno wiesz :)

ale to sa skoki zauważalne na termometrze czy tylko raz Ci zimno a raz gorąco? Bo jak tak to chyba normalne...chociaz szczerze mówiąc to nie wiem :zawstydzona/y:
 
Wczoraj bolało mnie brzucho. To takie dziwne gnieceni i kucie. najpierw myślałam ze to rozciągająca się macica ale teraz już nie jestem pewna. Bo ból jest tylko z lewej strony. Dokładnie tak jakby to był lewy jajnik. A dziś mam ból szyjki ( tak mi się zdaje) I nie wiem czy to jest normalne czy nie w ciąży. Ale to już kilaka razy mnie ta szyjka bolała. A raczej pobolewała. Bo to nie jest mocny ból a raczej odczucie ze coś tam jest. Czy też coś podobnego odczuwacie ?
 
A dziś mam ból szyjki ( tak mi się zdaje) I nie wiem czy to jest normalne czy nie w ciąży. Ale to już kilaka razy mnie ta szyjka bolała. A raczej pobolewała. Bo to nie jest mocny ból a raczej odczucie ze coś tam jest. Czy też coś podobnego odczuwacie ?

hmm, mnie czasem ciut pobolewa pochwa ale sądziłam, że to od dowcipnej luteiny.
 
Ostatnia edycja:
nenius mam takie skoki jak chodzę raz mi zimno a raz za ciepło ale metoda cebulkowa sie sprawdziła sciągam szalik czy polar i juz lepiej :)

co do bólu jajnika nie mam pojecia ja bym zadzwoniła do gin najlepiej - bo to fachowiec

a dzis znów rano wymiotowałam...ale już dobrze
wciełam sniadanko i piję gorzka herbatkę i juz lepiej :)
 
reklama
Do góry