reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

a jak tam Wasze zachcianki kwietnióweczki?

bo ja wczoraj tradycyjnie - pudełko koreczków śledziowych znienacka wciągnęłam:-D

a tak na dłuższą metę - to sałatę z sosem vinegret w ogromnych ilościach mogłabym jeść codziennie zamiast obiadu:tak:
 
reklama
koga w ciąży pokochałam sledzie!!! jem je z wszystkim! najbardziej smakują mi z gruszkami :)

co do reszty smaków jedzenie z pary super tłuszczu nie przyswajam...
ale sledzie to wypas numer jeden...
 
Ja mam problem z każdym obiadem jesli akurat nie robię jakiejs kwaśnej zupy...Ale nie mogę zadręczać mojego biednego mężulka ciągle pomidorowa ogórkową czy barszczem:szok:
Dlatego najczęsciej pochłaniam bułki z serkiem wiejskim pomidorami i szynka!!!
A i oczywiście wszelakie pasty rybne:-D
 
Seeya z naturalnych sposobów polecam pogryzanie migdałów, słyszałam że w niektórych przypadkach pomagało mleko lub jabłko. A z tabletek mój gin pozwalał też na Renni.

Koga bardzo zdrowa ta twoja sałatowa zachcianka :tak: Ja ostatnio jem pasztet podlaski, trochę mniej zdrowe, ale z niczym innym nie jestem w stanie zjeść kanapki :dry:
 
alka - niezłe te śledzie z gruszkami:-) nawet czyta się to dość dziwnie:-D

ja w poprzedniej ciąży to lubiłam tak do kawki kiełbaskę albo kotleta:-p:rofl2:

jestem też absolutnym fanem pomidorów, mam aż do teraz piękne krzaki z pomidorami, pomidorów cały sezon full wyhodowałam i co? ....wszystko się zmarnowało, tak mnie od moich ukochanych pomidorów odrzuciło:crazy::szok:

piszcie jeszcze kwietnióweczki o zachciankach bo fajnie się to czyta:-D
 
reklama
No ja to ostatnio mam zachcianki na słodkie rzeczy i to najczęściej wieczorem kładąc sie spać :-) Zjadłabym takiego ciepłego gofra jak to robią nad morzem z durzymi kawałkmi owoców polewą no i śmietaną ehh... albo karkapte na ciepło lub serniczka. Staram sie wtedy zapychać owocami ale i tak potem mi sie snia te gofry ...
 
Do góry