reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
moją najwieksza zmorą w drugim miesiącu był straszliwy głód.
Do tego stopnia że aż plakałam z bezsilności.
Wyobraźcie sobie, czujesz głód tak ssący że aż ci słabo sie robi, chcesz coś zjeść, ale jedzenie ledwo ci przechodzi przez gardło, zjadasz dwa gryzy czegokolwiek i masz dosc, wmuszasz wiec w siebie każdy kolejny kes, a żołądek zamiast poczuć ulge to ci dowala jeszcze wiekszym głodem ;/ i tak 24h/dobe.
W nocy wstawałam czasami nawet 3-4 razy zeby coś przekąsić. Apetytu nie miałam wcale - jedynie ten okropny fizyczny głód.
 
Jeżeli o mnie chodzi tak naprawde niewiem co to poranne mdłości:-) troche bolą mnie plecy jak za dużo siedze w pracy i tyle odczuwania uroków ciąży, a jeżeli chodzi o bóle głowy to wcześniej miałam silne migreny ( brałam już ketanol) a teraz jak narazie przez 3 miesiące nic i mam ndzieje że zostanie tak do końca ciąży. :-)
 
Jeżeli o mnie chodzi tak naprawde niewiem co to poranne mdłości:-) troche bolą mnie plecy jak za dużo siedze w pracy i tyle odczuwania uroków ciąży, a jeżeli chodzi o bóle głowy to wcześniej miałam silne migreny ( brałam już ketanol) a teraz jak narazie przez 3 miesiące nic i mam ndzieje że zostanie tak do końca ciąży. :-)
Ciąża ci służy :-) Mówią przecież że to Błogosławiony stan.
 
No właśnie, a jak to jest z tymi bólami podbrzusza? Zazwyczaj wieczorem odczuwam dłuższe ukłucie jakby skórcz, który nie pozwala mi normalnie funkcjonowac - musze sie położyć i odczekac az minie, czy to normalne? jestem praktycznie na początku czwartego miesiąca wiec nie wiem co o tym myslesc, może coś poradzicie, z góry ogromne dzieki - no i pozdrawiam :)
 
niop ja tez jestem na poczatku 4 miesiaca i ostatnio tez wlasnie zaczynam odczuwac dziwne klucie w podbrzuszu.. narazie mi jeszcze zabardzo nie dokucza, ale od niedawna zaczelam to odczuwac.. ide jutro do lekarza, wiec sie o to zapytam..
 
No to dzieki, ja dopiero mam wizyte 22 pażdziernika. Nie chce panikować i wydzwaniać do lekarza, więc byłabym wdzieczna za tą informacje, a to dopiero moja pierwsza ciąża upragniona...:-)
 
A ja od początku ciąży mogę nażekać na bóle brzucha, są to takie bóle jak przed miesiączką, lekarz powiedział że to sprawka obkurczonej macicy, po duphastonie i no-spie ma przejść, zobaczymy. 23 mam kolejną wizytę zobaczymy co mi powie, oby tylko mnie nie czekała patologia, tak jak w pierwszej ciąży :-(
 
też czasem męczą mnie takie dziwne bóle....ale znalazłam sposób tj. trzeba się maxymalnie wyluzować!! najlepiej położyć się napić melisy albo wziąść kąpiel:happy:

Ja od rana staram się pokonać nadwrażliwość jednego z moich ząbków...aaa i nic! dziewczyny macie jakiś sposób na ten dokuczliwy ból??
 
reklama
Do góry