reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Wczoraj o godzinie 23 rozmowa z kibelkiem.Straszne to było :no: dziś przez to czuję się też troszkę kiepskawo.Co do lenia to mam strasznego.Najgorsze że dzisiaj mam 12 godz w pracy i nie ma komu mnie zastąpić :wściekła/y:
 
reklama
Ja też mam delikatne nudnośći, bez wymiotów :) ...podbrzusze mnie boli- ale to normalne - dzieciątko się rozwija. Jestem wrażliwa na zapachy ( nie nawidzę kurczaka z rożna - zaraz mnie... ) ... tez palę , ale ograniczam się do minimum- są teraz lights paluszki bez soli ha ha... głowa mnie częśto boli i temperaturę mam 37,5 ...w ciąży to ponoć normalne :) pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie :):-)
 
Wczoraj o godzinie 23 rozmowa z kibelkiem.Straszne to było :no: dziś przez to czuję się też troszkę kiepskawo.Co do lenia to mam strasznego.Najgorsze że dzisiaj mam 12 godz w pracy i nie ma komu mnie zastąpić :wściekła/y:

Naprawde nie ma kto Cię zastąpić... ja pracowałam po 14 godzin i mój pracodawca od razu znalazł rozwiązanie i kogoś na zastępstwa...porozmawiaj z nim - moża da sie coś jednak zrobić w Waszej sprawie ( Twojej i Twojego dzieciątka)

pozdrawiam justyna
 
witam dziewczyny:)
a ja juz ktorys tydzien z kolei walcze z nudnosciami, wymiotami i bolami glowy:-( szczerze mowiac juz myslalam, ze po wszystkim, ze teraz bedzie tylko z gorki, ale widac sie pomylilam.. bylo juz pare dni takich, ze jadlam normalnie wszystko i nic mi nie bylo.. a tu od soboty jakis koszmar:-(w sobote od nowa wymioty, bole glowy itd.. wczoraj znowu bylo ok, skusilam sie na pare rzeczy i nic mi nie bylo, a od dzis od rana powtorka z rozrywki.. przedchwila zjadlam wafle ryzowe, zeby cokolwiek miec w zoladku i cos mi sie wydaje, ze i to sie skonczy rozmowa z kibelkiem, bo znowu mi niedobrze:-(
powiedzcie mi dziewczyny, macie jakies sposoby na walke z nudnosciami, bo ja juz dluzej nie wytrzymam??:-( ponadto moj pan doktor powiedzial ze jak taki stan bedzie sie utrzymywal to wezmie mnie do szpitala na obserwacje, bo nie wyglada to zadobrze:-:)-:)-(
 
witam dziewczyny:)
a ja juz ktorys tydzien z kolei walcze z nudnosciami, wymiotami i bolami glowy:-( szczerze mowiac juz myslalam, ze po wszystkim, ze teraz bedzie tylko z gorki, ale widac sie pomylilam.. Bylo juz pare dni takich, ze jadlam normalnie wszystko i nic mi nie bylo.. A tu od soboty jakis koszmar:-(w sobote od nowa wymioty, bole glowy itd.. Wczoraj znowu bylo ok, skusilam sie na pare rzeczy i nic mi nie bylo, a od dzis od rana powtorka z rozrywki.. Przedchwila zjadlam wafle ryzowe, zeby cokolwiek miec w zoladku i cos mi sie wydaje, ze i to sie skonczy rozmowa z kibelkiem, bo znowu mi niedobrze:-(
powiedzcie mi dziewczyny, macie jakies sposoby na walke z nudnosciami, bo ja juz dluzej nie wytrzymam??:-( ponadto moj pan doktor powiedzial ze jak taki stan bedzie sie utrzymywal to wezmie mnie do szpitala na obserwacje, bo nie wyglada to zadobrze:-:)-:)-(


będzie dobrze!!! Każdy z nas początek przechodzi inaczej !!!
 
ja mam nadzieje, ze bedzie;-)
czego oczywiscie wszystkim wam i samej sobie zycze..
jak to mowi moj tata, w ciazy najgorsze jest pierwsze 9 miesiecy, pozniej juz samo leci:-D hi hi niop ale ja nawet za takie meczarnie jak przechodze teraz, nie odmienilabym swojego stanu na bezbabelkowy;-)
 
Ja jak narazi mam się całkiem dobrze. co prawda dużo śpię. kładę się pierwsza ostatnia wstaje :-D ale mam teraz taka możliwość więc korzystam :-)
Wieczorami przed zaśnięciem boli mnie brzuch i mam delikatne mdłości. Z rana jak się poderwę za szybko też mam mdłości, ale naprawdę musi mnie coś podrażnić bym wymiotowała. najbardziej przeszkadza mi kurczak ale wędzony, ten zapach jest nie do wytrzymania. I raz chciało mi się tak kawy. to sobie zrobiłam, malutka filiżaneczkę rozpuszczalnej z mlekiem. Po 2 łykach wylądowałam w łazience :-D
czasem czuje ból w brzuchu , ale nie jest mocny. I piersi już mi się trochę powiększyły i bolą. W nocy jak się źle położę to aż się wybudzę z bólu. ale i tak jest różowo :-)
 
Ja teraz też mam nudnośći, a dziś to nawet czuję ze mi duszno strasznie... nie wiem dlaczego...wy też tak macie? pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Stysiapysia z tymi dusznosciami tez mam tak jak ty.. maz sie smieje, bo cochwila sie albo rozbieram bo mi duszno i do okna lece, albo sie ubieram bo mi znow zimno.. niop ale pare razy mnie tak w sklepie dopadlo i nie bylo mi wtedy do smiechu, bo juz czulam jak sie nogi podemna uginaja.. i wychodzilam stamtad w te pedy, zeby swiezego powietrza zlapac..
 
Do góry