reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
z oddychaniem tez mam przechlapane a w sczegolnosci kiedy sie najem :eek: tragedia...najlepeij czuje sie z pustym zoladkiem (dzis chyba po raz pierwszy mi sie zdarzylo taki miec :-p)
 
dziewczyki pomozcie
martwi mnie ta moja wysypka...jest na piersiach (tylko),nie swedzi,nic nowego nie uzywalam
jutro pojde do lekarza ale jakiego---dermatolog,gin czy ogolny
i co to w ogole moze byc???:eek:
 
oj dziewczynki bezlitosne jestescie:-D hi hi rosol to jedyna rzecz, ktora mi nigdy nie wychodzi:zawstydzona/y: juz na sto sposobow probowalam go ugotowac i lipa:zawstydzona/y: chyba zadzwonie do babci, zapowiem sie na niedziele i zazycze sobie rosolku:-D hi hi
 
w czasie ciazy skora tez sie zmienia ja dostalam krostek na plecach a dokładnie na łopatkach tez nieswedzi tyle ze brzydko wyglada, poszlam do lekarza rodzinnego i kazal pic wapno i nawilzac balsamem, nic zlego napewno sie niedzieje, wypryski na skorze, wysypka to jedno z urokow bycia w ciazy, choc sa szczesciary ktore to omija.:-)
 
aniolek20k nio to mnie pocieszylas.. ja tez mam cos takiego, ale myslalam, ze to uczulenie od pomidorow i ogorkow:dry: jesli w takim razie to normalne w ciazy to przestane sobie ich odmawiac, bo poprostu za nimi przepadam:-)
 
ja kupuje porcje rosolowa lub cwiartke kurczaka, wrzucam marchewke i pietruszke, z selerem tez ponoc dobry(ja niestety uczulona jestem wiec niedodaje) do smaku dodaje kostke rosolowa i gotuje od 1h do 1,5h zalezy od kurczaczka, najprostrza rzecz na swiecie chociaz tez kiedys nieumialam:-)
 
Aniolku na prawde jestes aniolkiem!!!:-) a ja juz sie balam ze to cos powaznego bo na piersiach....i takie male czerwone zylki wszedzie sie pokazaly,jakby popekane naczynka oprocz tej wysypki
no ale juz nie panikuje
 
reklama
Do góry