reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
*spam* owszem pojawił się tylko u nas w żadnej aptece nie ma. Tantum Verde na pewno można i tabletki do ssania też, mnie lekarz pozwolił neo-angin. Poza tym przy przeziębieniu ascorutical można brać, ja to ostatnio dostałam od gina. Można dostać bez recepty.
 
a ja na przeziębienie polecam .... goracy rosół - zawsze gotuję jak któregoś z nas coś bierze - rosół jest specjalny: musi mieć dużo warzyw i wkłada się do niego pęczek zielonej pietruchy i najlepiej pęczek lubczyku (można dostać w doniczkach teraz)
 
ja też go robię nie tylko z okazji przeziębień :-D - a m. z Maksem zawsze chodzą wokół gara i pytają kiedy będzie :-D
 
wiecie dziewczyny mam problemy z oddychaniem
kiedys mialam przepisane leki na astme, ale to bylo glownie przy wysilku
a teraz jak brzusio sie powieksza i mozloiwe jest to ze oddech jest plytszy to sie mecze...
nie moge nabrac powietrza normalnie..
chyba sie przejde do lekarza..
zebym nie miala problemow astmatycznych to bym sie nie martwila, ale tak...
no nie wiem
a moze wyolbrzymiam?
sprowadzcie mnie na ziemie w razie czego, bo wiadomo ze baba w ciazy za bardzo przezywa zazwyczaj :-(
 
bubasku w III trymestrze czestą dolegliwością są własnie problemy z oddychaniem, jednak musisz sama ocenić na ile są one dla ciebie utrudnieniem. Bo jesli to dość silne problemy to radze sie udac do lekarza, bo niedotlenienie organizmu tz moze być szkodliwe.
 
niemasz sie co bac trudnosci z oddychaniem sa spowodowane tym ez dzidzius usadawia sie eraz troszke wyzej i zaczyna uciskac przepone jak brzuszek w 9 miesiacu ci opadnie to ustapi, to naturalne i niemasz sie czym martwic,
ja tez mam problemy astmatyczne i niestety trudnosci z oddychaniem sa troszke silniejsze jak u zdrowej ciezarnej ale moja pani pulmunolog powiedziala ze niemam sie czym martwic
 
reklama
Mi też się trudniej oddycha. Oddech jest taki spłycony i zauważyłam ze zaczynam posapywać. Zawsze oddychałam cichutko a teraz troszkę mnie słychać. Mąż nawet zauważył ze podczas snu zaczęłam delikatnie pochrapywać :zawstydzona/y: co mi się w ogóle wcześniej nie zdarzało.
 
Do góry