reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

oj dziewczynki tyloma sposobami juz probowalam i dupa z tego mi wychodzi:zawstydzona/y: albo mezus jest bez obiadu, albo je rosol o smaku kostki rosolowej, bo tylko to go ratuje, ale smaku prawdziwego rosolku domowego nie ma:zawstydzona/y:
 
reklama
Malutka glowa do gory ja tez d.pa do gotowania jestem a najbardziej to mi sie chce smiac jak moja matka mowi jakie to proste a najzwyklejszego przepisu nie umie podac bo wszystko jest NA OKO
 
a mnie wkurza z tym rosolem, bo jako tako gotowac umie;-) mezus nie narzeka wkazdym badz razie:-D hi hi moj tata sie nawet smial, ze strogonowa ugotowalam zaje..tego, a prosciutkiego rozolu ugotowac nie umie..
 
nieprzejmoj sie urodzi sie dzidzia przyjdzie czas na zupki to sie nauczysz:-)
ja tez wszystko pieczenie i takie tam potrafilam wszystko oprocz zupy a jak Jula sie urodzila to zaczelam zupki uczyc sie gotowac bo te sloiczki to takie ochydne w smaku ze wolalam sama jej gotowac wiec musialam sie rosolei i takie inne zupki gotowac (bo ja zadnej zupy nieumialam)
 
Hmmm ja mam codziennie sprawdzać ciśnienie- bo w pon na wizycie miałam 142/90 , a jak to przekrocze to mam się zgłosić do szpitala... a dziś mam skaczące ciśnienie - jak odpoczywam normalne , a jak nawet z wc wróce to 160/98...morał z tego ze chyba będę teraz tylko leżeć :):-):-):-):-):-):-)
 
Ratunku:-(
Jednak jestem chora i moja córcia również. Była z nią u lekarza bo rano miała 39,6 gorączki, wymiotowała i płakała, że boli gardełko. Dostała antybiotyk w związku ze szpitala nici. Próbowałam zmienić termin i umówili mnie na.... 29 kwietnia:szok:
Tłumaczyła lekarzowi, prosiłam czy nie dało by się nas wcisnąć za miesiąc góra dwa(bo to badanie jest raz w miesiącu) ale powiedziła że moja sytuacja go nie interesuje:wściekła/y:
Chyba poszukam prywatnie ale nie wiecie do jakiego lekarza z tym-do urologa? To jest badanie czy mocz się nie cofa-czyli czy nie robi się tzw. refluks. Pomóżcie jak coś wiecie.
Ja też czuję się fatalnie , już ledwo zipie. Idę spać
 
kochana wspolczuje Ci, i trzymam kciuki, a nasza sluzba zdrowia pozostawia duzo do zyczenia.
podejzewam ze najlepiej bedzie wybrac sie do urologa.
 
kochana wspolczuje Ci, i trzymam kciuki, a nasza sluzba zdrowia pozostawia duzo do zyczenia.
podejzewam ze najlepiej bedzie wybrac sie do urologa.

niestety... ci nasi lekarze...

a wiecie co.. blubell pisala ze ma wysypke na piersiach

a ja natomiast juz ok 2-3 miesiecy mam zaczeriwnione piersi.
Czy ktoras z Was tez tak ma?
Lekarz powiedzial ze niektore kobiety tak przechodza ciaze..ale nawet nie obejrzał...
nic nie piecze, nie swedzi... sa poprostu czerwone, jakbym na solarium spiekla... denerwuje mnie to, nie ukrywam
 
reklama
KaśkaK trzymaj sie dzielnie kochana.. mam nadzieje, ze uda wam sie cos wskorac w tej sprawie, zeby jak najszybciej obejrzeli coreczke.. duzo zdrowka wam zycze..
a jesli chodzi o nasza sluzbe zdrowia, to ewidentnie schodzi na psy:wściekła/y: nawet niechce sie denerwowac w tym temacie, bo teraz cos zalatwic u lekarza to katastrofa.. ostatnio mezus opowiadal jak byl z tesciowa na wizycie co sie u nas w osrodku dzieje to katastrofa:szok: jeden przyklad tylko podam i wszystko powie samo za siebie.. przyszli rodzice z 8 dniowym noworodkiem i im powiedzieli, ze ich nie przyjma bo sa spoza rejonu i niepomoglo nawet to, ze chcieli zaplacic.. lekarka powiedziala, ze ona ma wystarczajaco "swoich" dzieci do zbadania, a w poczekalni nikogo nie bylo:wściekła/y: mezus wrocil taki zbulwersowany, ze wam mowie.. ja napisalam tylko to co mnie najbardziej ruszylo, ale on wiecej mi takich rzeczy opowiedzial.. katastrofa jakas:szok:
 
Do góry